Veel jõuad! PAREma hinnaga PARE konverentsi piletid on saadaval TÄNA ja HOMME! PARE uudised

11.-12. aprillil toimub PARE 27. aastakonverents „Käigu vahetus“. Sellel aastal on fookuses strateegia, juhtimine ja heaolu, et innustada inimeste juhtimise eest vastutajaid mõtlema enda, oma organisatsiooni ja töötajate hetkeolukorrale. 

PAREma hinnaga piletid on saadaval veel TÄNA ja HOMME! (kuni 28.veebruarini)


Konverentsi peaesinejaks on Patty McCord (USA) - Netflix'i endine talendijuht ja värskelt ka eesti keelsena ilmunud raamatu "Jõud: kuidas luua vabadusest ja vastutusest kantud töökultuuri" autor.

Esinejate nimekiri on taas rahvusvaheline. Lisaks astuvad lavale Emma Birchall (Inglismaa) Hot Spots Movement'ist, neuroteadlane Hilary Scarlett (Inglismaa), juhtimise ja töökultuuri ekspert Michael Virardi (Küpros) ja Deep Democracy Institute üks rajaja Max Schupbach (Šveits/USA).

Rahvusvahelist vaadet täiendavad omalt poolt meie Eesti tipptegijaid: Rasmus Puur, Valdur Laid, Priit Karjus, Riho Terras, Peep Vain, Kristjan Port, Mart Mägi, Tiina Saar-Veelmaa, Annik Kuusik jt.

Elame maailmas, mis on muutlik ja ettearvamatu. See on maailm, kus ka tööelus üha rohkem loevad inimese individuaalsed vajadused. Mugavustsooni takerdumine tulemust ei too. Aeg on käigu vahetuseks!

Tule ammuta uusi ideid ja leia enda ja organisatsiooni jaoks õige käik!

Loe lisa ja registreeru veel täna SIIN