Uudised

PARE ja Eesti Ettevõtete Kriisiabikeskus käivitavad veebiseminarid ettevõtjatele

09.04.2020
/
Muud teated

Möödunud nädalal alustas Eesti Ettevõtete Kriisiabikeskus ehk EEKRI koostööd personalivaldkonna katusorganisatsiooniga PARE, tänaseks on sisuline koostöö hoo sisse saanud ning edasi jätkatakse juba selleks spetsiaalselt loodud PARE liikmetest koosneva vabatahtlike töögrupiga. Vaata lähemalt...

REKLAAM: Margus Alviste Meistriklass: Arenguprogrammid kriisiga toimetulekuks

25.03.2020
/
Muud teated

Hea personalitöötaja,

oleme sattunud kriisi, mida pole nähtud aastakümneid. Kehtestatud eriolukord mõjutab meid kõiki nii tööalaselt kui eraeluliselt. Viirusest tulenev kriis ei jää ilmselgelt ainsaks kriisiks. Juba täna on erinevate riikide meetmed paisanud meid majanduslikku pöörisesse, löögi all on riikide vahelised suhted, finantssüsteem, harjumuspärased mõtlemis- ja tegutsemismudelid, tarbimisharjumused, väärtushinnangud. Maailm senisel moel, nagu me teda tundsime, tundub olevat jäädavalt muutumas.

Kriisi sattudes on meil kaks võimalust - kas oodata ohvrina kriisi möödumist või asuda aktiivselt tegutsema, et kriisi mõju vähendada  või seda hoopis ära kasutada. Vajame kiiresti mõtteid, mis aitaksid meil kriisiga toime tulla ja jääda ellu ka kriisijärgses maailmas.

Teen ettepaneku jätkata kiiremas korras arengutegevusi elektrooniliste kanalite kaudu. Olen sisustanud veebiülekanneteks sobiva stuudio, et olla teile jooksvalt abiks meetmete väljatöötamisel ja inimeste töövõime säilitamisel.  Pakun samuti välja neli uut online arenguprogrammi kriisiga toimetulekuks indiviidi, meeskonna, organisatsiooni ja tegevuste tasandil*: 

* Programmide detailsem kirjeldus on saadaval e-kanalite vahendusel.

Vaata tutvustavat videot siit!
Vaata lähemalt...

REKLAAM: Paanika vastu aitab “Teadus ja vaimne praktika”.

04.03.2020
/
Muud teated

Märtsikuus ilmub poelettidele Hardo Pajula tõlgitud Rupert Sheldrake’i raamat “Teadus ja vaimne praktika”. Cambridge’i bioloog tutvustab oma raamatus seitset vaimset praktikat.

Arvukad uuringud on näidanud üldjoontes seda, et nimetatud harjutused, mida autor ise ka igapäevaselt rakendab, avaldavad positiivset mõju. See väljendub paremas füüsilises ja vaimses tervises, väiksemas vastuvõtlikkuses depressioonile ja pikenevas elueas. Vaata lähemalt...

REKLAAM: Kuidas vältida testide abil värbamisvigu? Seminar ja kogemuslood

25.02.2020
/
Muud teated

20.märtsil kl 9-11 toimub hotellis Radisson Blu Olümpia Tripodi hommikuseminar teemal:"Kuidas vältida testide abil värbamisvigu?", kus nelja ettevõtte personalijuhid ja värbajad räägivad oma kogemustest Tripodi testide kasutamisel: millised on õnnestumised ja õppetunnid. Vaata lähemalt...

REKLAAM: Julged juhid ja südikad kultuurid, mida see endast kujutab?

20.02.2020
/
Muud teated

Julgesti juhtimine on innovatsiooni katalüsaatoriks ning vastupidavate organisatsioonide alustala. Kui julgust napib, siis võtab võimust hirm, mis tapab igasuguse "kastist välja mõtlemise" ning äritegevuse edendamise. Tuleviku konkurentsis jäävad püsima esimesed, st. julge juhtimiskultuuriga organisatsioonid.

Julged juhid ja südikad kultuurid, mida see endast kujutab? Vaata lähemalt...

REKLAAM: FONTESE KOOLITUSED KEVAD 2020

07.02.2020
/
Muud teated

ALUSTAVA JUHI STARDIPAKETT

Kellele? Alles alustavad, juba alustanud või ka juba mõnda aega töötanud juhid (ka tiimi- ja projektijuhid), kes soovivad saada alustamiseks tõhusaid tööriistu või lihvida oma oskusi.

Millal? I grupp 12.-13. veebruaril kell 10.00 – 16.30. Vaata lähemalt...

REKLAAM: Investeerimisalane koolitusseminar ‘Kas minust võiks saada investor?'

10.01.2020
/
Muud teated

Investeerimisest algajalt algajale ehk “kuidas jätta mõned ämbrid kolistamatta”

Kes meist ei oleks flirtinud mõttega investeerimisest ja kaalunud muuhulgas investeerimist aktsiatesse …
“Kui keeruline see ikka olla saab”, küsid endalt?
Aga mis sind siis tagasi on hoidnud?

Millest seminar räägib?

Kui huvi ja tahtmist on, aga kogemus puudub, tasub enne aktsiaturgude “tõotatud maale” tormamist sirvida läbi mõni raamat, aga veel parem – tule kuula meie kogemusi vältimaks vähemalt mõningaid vigu.
Vaata lähemalt...

REKLAAM: SELFII avatud arenguprogramm “Spetsialistist juhiks” alustab 28.jaanuaril 2020!

09.12.2019
/
Muud teated

SELF II AVATUD ARENGUPROGRAMM “SPETSIALISTIST JUHIKS” 
10. grupp alustab 28. jaanuaril 2020!

Pakume toetatud rollivahetust kogenud arendajate inspireerival eestvedamisel uute juhtide mitmekesises grupis, mis sobib neile, kes on lähiminevikus juhiks saanud, samuti neile, kes valmistuvad lähiajal juhiks saama. Vaata lähemalt...

KANDIDEERI: Unistuste tööandja 2020 konkurss

20.11.2019
/
Muud teated

UNISTUSTE TÖÖANDJA 2020

Juba seitsmendat aastat järjest valitakse Eestis unistuste tööandjat! See on personalitöötajate seas hinnatud konkurss-uuring, mis pühendub tööandja brändi positsioneerimisele. 

Registreerimine konkursile kuni 30. novembrini 2019.

Pane oma ettevõte kirja SIIN. Vaata lähemalt...

REKLAAM: FONTESE KOOLITUSED SÜGIS 2019/KEVAD 2020

02.10.2019
/
Muud teated

FONTESE KOOLITUSED SÜGIS 2019/KEVAD 2020 ________________________________________________________________KARJÄÄRICOACHINGU PROGRAMM 2019 Vaata lähemalt...