Uudised

PARE töökorraldus eriolukorras

Kuupäev: 16.03.2020

Head PARE liikmed ja sõbrad!

Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorra tõttu oleme PARE tavapärasesse töökorraldusse teinud muudatusi ning kasutame senisest enam elektroonilisi lahendusi. Hoolime oma töötajatest, liikmetest ja koostööpartneritest ning seame tervise ja ohutuse esikohale. 

Muudatused PARE töökorralduses:
1.    PARE kontoritiim tegutseb kodukontoris ning kohtumised toimuvad vajadusel virtuaalselt. Õppeklassi ja teiste ruumide renti kuni 1. maini ei toimu.
2.    Kuni 1. maini toimuvad PARE klubid video vahendusel või veebiseminarina. Iga klubi juurde on lisatud või lisatakse peagi vastav märge. Seminarid, mis toimuvad koostöös partneritega (“Vaimse erivajadusega töötaja kaasamine”,  “Soolise palgalõhe vähendamine”, “Kontoriergonoomika põhitõed”), on edasi lükatud. Uued toimumiskuupäevad ilmuvad PARE kodulehele peagi. Teavitame kõiki osalejaid e-kirjaga.
3.    Kutseeksamid toimuvad virtuaalselt e-keskkondades. Kutsetaotlejatele saadetakse info e-kirjaga.
4.    PARE konverents “Tööelamus” toimub sügisel. Täpse toimumisaja anname teada esimesel võimalusel.
5.    Personalitöö baaskoolituse programmi märtsikuu toimumisajad lükkuvad edasi. Anname peagi teada uued kuupäevad. 
6.    Koolitusprogramm Personalijuht 2.0 algusaeg lükkub maikuusse. Anname peagi teada uued kuupäevad. 

Kui PARE ruumid taas avatakse, on tagatud käte hügieeni ja desinfektsioonivahendid ning igapäevaselt põrandapindade puhastus ja laudade, käepidemete ja ukselinkide desinfitseerimine.

Kui sul on ideid, kuidas PARE tänases olukorras veelgi tõhusamalt liikmeid võiks toetada ja  soovitusi nutikate töövahendite kasutamiseks, siis anna lahkesti märku pare@pare.ee või helista Kärdile 5170803. Üheskoos ja üksteist toetades tuleme kriisiolukorrast välja targematena ja uute kogemustega.

Esimene veebiseminar toimub 18.03, kus PARE juhatuse liige ja ABB Baltikumi personalijuht Ly Malk jagab oma kogemust kriisiplaani koostamisest ja rakendamisest. Registreeri end osalejaks SIIN.

Hoidke end ja oma lähedasi, püsige võimalusel kodus!

PARE tiim