Uudised

OSALE: Tööandja brändingu superkonverents 14. novembril

Kuupäev: 08.05.2019

Selle aasta 14. novembril on meil kõigil ainukordne võimalus kohtuda tööandja brändingu guru Brett Minchington´iga isiklikult! Ta on on maailma üks esimesi tööandja brändingu eksperte, olles tegelenud tööandja brändinguga viimased 13 aastat. Ta on antud valdkonnas enim loetud autor ning maailma juhtivate agentuuride ja organisatsioonide strateegiline konsultant tööandja brändingu teemadel.

Kaasahaaraval konverentsipäeval visatakse pilk peale tööandja brändingu uuematele globaalsetele arengutele, uuringutele, trendidele ja parimatele praktikatele. Õpitakse, kuidas läheneda tööandja brändingule strateegiliselt ning kuidas see mõjutab talentide leidmist, töötajate kaasatust, kliendiprortfelli ning käibe kasvu. Saadakse teada, kuidas mõõta tööandja brändingu tulemuslikkust.

Ole sel üritusel kindlasti kohal, kui oled organisatsiooni juht, tegeled personali, turunduse või kommunikatsiooniga, Sinu vastutada on oma ettevõtte tööandja bränding või soovid lihtsalt oma silmaringi laiendada! Tule ja õpi, kuidas kõiki neid teadmisi oma organisatsiooni kasuks tööle panna, kuidas leida ja hoida talente, et jätkusuutlikult kasvada.

Täpsem info kohta: http://instar.ee/brettminchington
Jälgi üritust ka Facebookis: https://www.facebook.com/events/2007031602752289/

Piletid hinnaga alates 249€+km on müügil 8. maist.
PARE liikmetele -10% (sooduskood „Instar10“)

NB! Kümnele esimesele pilet hinnaga 199€+km! (sooduskood "Instar50")!