Uudised

KANDIDEERI: Kaugtöö Tegija märgise konkurss kuni 29. maini

Kuupäev: 08.05.2019

Targa Töö Ühing, Elisa Eesti ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kutsuvad ettevõtteid kandideerima Kaugtöö Tegija märgisele. Juba kolmandat aastat toimuva konkursi eesmärk on tunnustada kaugtöövõimalusi kasutavaid ettevõtteid ja paindlikke tööviise edendavaid juhte. 

Kaugtöö Tegija märgisele saab kandideerida 6.-29. maini. Osalemiseks tuleb täita ankeet SIIN. Selle aasta märgise saajad kuulutatakse välja 13. juunil. Osalema on oodatud need, kes oma ettevõttes kaugtööd rakendavad. Teist aastat järjest on konkursil ka erikategooria, kus saab nimeliselt esitada ettevõtte juhte, kes on silma paistnud organisatsioonis paindlike tööviiside juurutamisega. Selles kategoorias on oodatud osalema ka juba eelmistel aastatel märgise saanud ettevõtted. Osalejate vahel loositakse välja auhindu.

Kaugtöö Tegija on digitaalne märgis, mida ettevõte saab kasutada tööandja- ja organisatsiooni mainekommunikatsioonis.  Eelmisel aastal sai märgise 31 ettevõtet. Kokku on Eestis märgise omanikke 81. Märgise saajate nimekiri on üleval smartwork.ee lehel. Ettevõtte õigust märgist eksponeerida ja kasutada saab kontrollida samuti smartwork.ee lehel. Märgis antakse välja kolmeks aastaks. Pärast seda on ettevõttel märgist uuesti võimalik taotleda.
 
Ettevõtmise on ellu kutsunud Targa Töö Ühing, Elisa Eesti ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE. Züriiliikmed on Targa Töö Ühingu juhatuse liige Ave Laas, Elisa personalijuht Kaija Teemägi ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE tegevjuht Kärt Kinnas.


Ole oma ettevõttega eeskujuks!