Uudised

KONVERENTS: Personali- ja palgaarvestuskonverents: (r)EVOLUTSIOON - mida programmist leiab?

Kuupäev: 06.09.2018

Tööturu ja tehnoloogia arengute tõttu oleme sattunud (r)evolutsioonilisse ajajärku. Täis- ja osalise tööajaga töötamise kõrval levivad tööampsud, renditöö, OÜ-tamine jne. Aja- ja kohapaindlik töö ei ole enam ettevõtete motivatsioonipaketi osa, vaid töömaailma uus reaalsus. Kõik see on tõstatanud uued väljakutsed ka personali- ja palgaarvestusele.

Eesti Raamatupidajate Kogu - ERK ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE panid seljad kokku. Üheskoos korraldame Personali- ja palgaarvestuskonverentsi: (r)EVOLUTSIOON, mis toimub 17. oktoobril 2018 Tallinnas, TTÜ Mektory keskuses.

Programm saab olema põnev!

Meeli Miidla-Vanatalu ja Kaire Saarep (Tööinspektsioon) räägivad, millised on enamlevinud probleemkohad töö- ja puhkeajaarvestuses. Ettevõtete argipäeva ehk kuidas töötamise uus reaalsus mahutada „kitsaks jäänud kingadesse“ üle arutlevad Kadri Riisalu (Nortal), Moonika Meltsa (Valio Eesti) ja Piret Aess (R-Kiosk). Tööaja arvetuse tarkvara kasutusele võtmise kogemuslugu jagab Karin Sarapuu (Gustavi kohvikud). Alice Salumets (Rödl & Partner advokaadibüroo) räägib, kuidas uus andmekaitse üldmäärus (GDPR) mõjutab personali- ja palgaarvestust ning jagab praktilisi soovitusi. Ja see veel ei ole kõik!

Tule konverentsile ja heida pilk tuleviku suunas koos meiega!

LOE lisa ja REGISTREERU konverentsile SIIN