Uudised

KONVERENTS: 27. PARE konverents toimub 11.-12. aprillil 2019

Kuupäev: 08.05.2018

Kujuta ette suurepärast konverentsi, millel on mõnus õhkkond, suurepärane programm, inspireerivad esinejad ja kõrge korralduse kvaliteet. On sellist konverentsi tõesti võimalik leida? Ja veel Eestis!?

12.-13. aprillil 2018 toimunud 26. PARE konverents „Vaate nurk“ oli selle tõestuseks. „Üks parimaid konverentse, kus viimasel ajal käinud olen. Olin vahepeal kaotanud lootuse osaleda suurepärasel konverentsil, aga te taastasite mu usu. Ka mitmed inimesed, kellega konverentsist rääkisin, olid samal arvamusel,“ kirjutas üks osaleja konverentsi tagasisideks.

Sellel aastal keskendus PARE konverents värsketele trendidele inimeste juhtimises nagu tehnoloogia, neuroteadus ning agiilsus. Konverentsi pressiteate pealkirjas „Tõenäoliselt selle aasta parim juhtimiskonverents toimub nädala pärast“ oli sõna „tõenäoliselt“ ilmselt üleliigne. Sellest annab tunnistust tõsiasi, et juhid on aasta aastalt üha rohkem leidnud tee PARE konverentsile. Üks PARE konverentsil osalenud Eesti tippjuht kirjutas tagasiside küsimustikku järgmiselt: „Kui kasvõi mõni protsent kogu temaatikast saab Eesti ettevõtluses rakendatud, on panus Eesti juhtimis- ja organisatsioonikultuuri edendamisele tuntav.

Järgmine võimalus osa saada suurepärasest juhtimiskonverentsist Eestis on vähem kui aasta pärast. 27. PARE konverents toimub 11.-12. aprillil 2019. Broneeri kuupäevad oma kalendris ja soeta pilet maikuu jooksul! Kuu lõpuni kehtib kõikidele (nii PARE liikmetele kui ka mitteliikmetele) erihind – 395 eurot + KM. Ostusoovist kirjuta tanel@pare.ee.

Varajasel registreerimisel on 2-kordne kasu: säästad raha (Tavahind PARE liikmele on 455 eurot + KM ja mitteliikmele 595 eurot + KM!) ja garanteerid koha PARE konverentsil (Sellel aastal olid kõik konverentsi piletid välja müüdud juba mitu nädalat enne ürituse toimumist!).