Uudised

KOOLITUS: Harjumuste teadlik kujundamine aitab teemade ja rollide paljususe korral

Kuupäev: 23.04.2018

Personalitöö ei ole ainus valdkond, mille eest ettevõttes vastutad?

Enamik meist, kes me töötame väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetes, suudame end samastada Hunt Kriimsilma ja tema 7 ametiga. Lisaks personalitööle vastutame teistegi valdkondade eest ettevõttes. Olgu selleks tööohutus ja -tervishoid, turundus, sisekommunikatsioon või miskit muud ... Fakt on see, igale personalitöö tegijale tuleb kasuks enese jagamise oskus eri teemade vahel.

Personalijuhi roll ei ole ainus roll, mida 24/7 kannad?

Enamik meist on personalijuhi rollis argipäevadel 9-st 17-ni. Lisaks personalijuhi rollile mahub meie päevadesse palju teisigi rolle. Olgu selleks, lapsevanem, elukaaslane, sõber või mikit muud ... Fakt on see, et rollide paljususes tuleb kasuks enesejuhtimise oskus.

Kes Sinu elu juhib? Oled see Sina ise, Sinu töö, Sinu harjumused või miski muu?

Päeva lõpuks oleme tulemus sellest, mida korduvalt teeme ja kuidas päevast-päeva tegutseme. Meie tugevused ja nõrkused, avalikud ja varjatud omadused, väärtused ja harjumused defineerivad meie tegutsemiskäekirja. Harjumuste teadlik kujundamine aitab nii teemade kui ka rollide paljususe korral.


11. mail 2018 toimub praktiline koolitus Enesejuhtimine: kuidas teadlikult disainida iseenda tegutsemiskäekirja?

See on koolitus sellest, kuidas oma elukvaliteet uuele tasemele viia; kuidas senised harjumused kasulikemate vastu vahetada; see on praktiline ekskursioon harjumuste samm-sammuliseks muutmiseks.

Koolitajaks on Veiko Valkiainen - juhtimiskvaliteedi arendaja ning taskuhäälingu  #JuhtimiskvaliteetOnKonkurentsieelis eestvedaja, kes keskendub oma töös meeskondade tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise.

Loe lisa ja registreeru: www.pare.ee/enesejuhtimine