Uudised

KONVERENTS: „Vaate nurk“: selle aasta parim (personali)juhtimise konverents Eestis

Kuupäev: 15.03.2018

Vanad tegutsemisviisid uutele ärivõimalustele uksi ei ava. Edu tagab järjepidev eksperimenteerimine ja avatud meel. 12.-13. aprillil toimuv PARE konverents „Vaate nurk“ toob osalejateni just kõige aktuaalsemad trendid inimeste juhtimises nagu agiilsus, neuroteadus ja tehnoloogia. 
Vaata lähemalt ja osta pilet siin Kiirusta, sest VIIMASED 25 PILETIT on veel saadaval!


Toome välja põnevamad valikud konverentsi programmist.

Kuidas neuroteadust kasutada inimeste juhtimises? Saa aru, mis päriselt töötajate peades toimub!

Ajuteadlased on kindlaks teinud, et vähimgi ebakindlus või ebamäärasus juhi suunalt tõlgendatakse töötajate poolt ohuna. Ohtu tajudes võtab inimene aga sisse kaitsepositsiooni ning tema pühendumus ja tulemuslikkus langevad.
Neuroteadlane ja raamatu The Leading Brain: Powerful Science-Based Strategies for Achieving Peak Performance kaasautor Friederike Fabritius Saksamaalt räägib konverentsil sellest, kuidas inimese ajust ja selle toimimisest arusaamine aitab kaasa tulemuslike meeskondade loomisele ja juhtimisele.

Kuidas saavutada efektiivsus pidevalt muutuvas reaalsuses? Rakenda agiilses tarkvaraarenduses toimivaid tööriistu!

Revolutsioon agiilses tarkvaraarenduses on õpetanud: edu seisneb suure eesmärgi jagamises väikesteks tegevuskomponentideks, nende komponentide kiires ja tõhusas elluviimises lühikeste tsüklite kaupa ning teadlikult pidevast tagasisidest õppimises.
Miks alati ise jalgratast leiutada? Vahel võib mõnes teises valdkonnas juba toimivaid tööriistu laiemalt juhtimises kasutada, et kiirelt ja paindlikult soovitud lõpptulemuseni jõuda.
Agiilse inimeste juhtimise ekspert ja raamatu ”Agile People: A Radical Approach for HR and Managers” autor Pia-Maria Thorén Rootsist räägib konverentsil, kuidas agiilsete juhtimispraktikate rakendamine vallandab töötajates nendes peituva potentsiaali.

Kuidas saada iseenda parimaks versiooniks? Upgrade’i ennast!

Kiire tehnoloogia areng on juba praeguseks muutnud pöördumatult töö olemust ja töötamise vorme. Põnevat vaatenurka tehnoloogia kaasamisest iseenda juhtimisse tutvustab konverentsil biohacker ja raamatu „Biohacker’s Handbook” kaasautor Teemu Arina Soomest. 

 „Vaate nurga“ kavast leiab veel arvukalt põnevaid rahvusvahelisi esinejaid, mida täiendavad meie Eesti tipptegijaid Robert Kitt, Marju Lauristin, Alar Kolk, Arti Ots, Klen Jäärats, Valdur Mikita jt. Iga konverentsil osaleja saab panna kokku just talle sobiva programmi, tehes valiku meelepäraste töötubade, kogemuslugude jmt seast.

Ole kohal ja kujunda oma vaatenurk!
Loe lähemalt ja tutvu tervikprogrammiga siin
Kiirusta, sest VIIMASED 25 PILETIT on veel saadaval!