Uudised

KONVERENTS: XXVI PARE Personalijuhtimise Aastakonverents "VAATE NURK" 12.-13. aprill 2018

Kuupäev: 22.12.2017

XXVI PARE Personalijuhtimise Aastakonverents "VAATE NURK"
12.-13. aprill 2018 Swissôtel Tallinnas

PARE 26. aastakonverents keskendub uutele meid üha enam mõjutavatele trendidele inimeste juhtimises nagu tehnoloogia, neuroteadus ning agiilsus (kiire reageerimis- ja kohanemisvõime). Kuidas selles pidevas muutuste tulvas toime tulla ning milline suund tuleks organisatsiooni arengus valida? Ei ole õigeid ja valesid vastuseid - terviklik vaade organisatsiooni tulevikule saab sündida ainult läbi erinevate tahkude ja vaatenurkade. 

Organisatsioonid on jagunemas kahte leeri: need, kes suudavad tempos püsida ja teised, kes jäävad maha. Süvenev digilõhe ohustab ühtmoodi nii töötajaid kui ka tööandjaid. Selleks, et kohaneda ja ellu jääda, peame olema valmis üha kiiremateks muutusteks, olema agiilsed.

Ühekülgne vaatenurk inimeste juhtimises enam edasi ei vii. Aina olulisemaks muutub valmisolek õppida juurde uusi oskusi teistest valdkondadest nagu seda on agiilne tarkvaraarendus, neuroteadus, disainmõtlemine jne. Tehnoloogia ning sellega seonduvad vaated tööle ja organisatsioonidele sõidavad meie ellu jõuliselt sisse ja on tulnud selleks, et jääda - seda ka personalijuhtimises.

Erinevatest tahkudest oleme kokku pannud ka konverentsi programmi, mille alustalad on: neuroteadus, tehnoloogia, agiilsus ning keskkond. Konverentsi esinejate nimekiri on sel aastal rekordarvuliselt rahvusvaheline: agiilse inimeste juhtimise ekspert Pia-Maria Thorén (Rootsi), neuroteadlane Friederike Fabritius (Saksamaa), Deloitte’i konsultant Oliver Graves (Inglismaa), Pipedrive’i müügijuht Laurence Bret-Stern (Inglismaa), biohacker Teemu Arina (Soome) jt. Rahvusvahelist vaadet täiendavad omalt poolt meie Eesti tipptegijaid. Robert KittMarju LauristinAlar KolkArti OtsKlen Jäärats ning Valdur Mikita jt.

Iga konverentsil osaleja saab panna kokku just talle sobiva programmi, tehes valiku meelepäraste töötubade, kogemuslugude jmt seast. Pealava ettekannetele lisaks saab ammutada inspiratsiooni ja vaadelda süvitsi teemasid nagu mängustamine, agiilsus, töötajakogemuse disain, äpid, virtuaalsete meeskondade juhtimine, tulevikutöö oskused jpm. Töötubade läbiviijateks on agiilsuse coach Aleksey Krivitsky, virtuaalse juhtimise ekspert Katrin Neuendorf, LEGO Serious Play assotsiatsiooni asutaja Marko Rillo. Kogemuslugusid nii meilt kui mujalt jagavad Daiga Ergle (AirBaltic), Johanna Tingvall (Spotify), Estel Pukk (Bigbank), Ragnar Toomla ja Liina Hindremäe (SEB Pank) jt.

Osale konverentsil, ole kohal ja muuda oma vaate nurka!

 

ERIHINNAGA piletid saadaval kuni 31. detsember 2017

  • PARE liikmele 395 eurot + KM
  • Mitteliikmele 515 eurot + KM

Kirjuta ostusoovist tanel@pare.ee!

Personalijuhtimise Aastakonverents "VAATE NURK" registreerimise avame jaanuaris 2018!