Uudised

MENTORLUS: 3 argumenti juhile

Kuupäev: 29.11.2017

17. jaanuar 2018 alustab PARE mentorprogramm. Menteena osalema on oodatud personalitöö valdkonna tegijad, kes soovivad teha muudatust töös või karjääris, areneda spetsialistist juhiks, õppida juurde mõni uus personalitöö valdkond vmt. Kandideerimine toimub kuni 6. detsember 2017! Loe lähemalt SIIT

Soovid menteeks kandideerida ning ees ootamas vestlus otsese juhiga. Siin on Sulle 3 argumenti, mis aitavad juhti veenda.

Mentorlus - tõhus arengumeetod!

Edukad ettevõtted teavad, et investeerides töötajate arengusse paranevad ka ettevõtte tulemused. Töötajad on pühendunumad, tööjõu voolavus madalam, toimuvad käitumuslikud muutused soovitud suunas. Kehtib seaduspära: parem personalitöö tegija – paremad tulemused. PARE mentorprogramm on teadlik arengupartnerlus personalitöö valdkonnas kogenud ja vähemkogenud tegija vahel. Erinevad uuringud on tõestanud, et mentorlus on väga võimas meetod neile, kes soovivad areneda nii professionaali kui isiksusena. See on personaalne ja just mentee arenguvajadusi arvestav koostöösuhe. Teatud mõttes on mentor kui väline ekspert, aidates mentee organisatsioonil soovitud eesmärke saavutada.

Mentorid - personalitöö valdkonna tipp-tegijad Eestis!

PARE mentorprogrammi mentoriteks on personalitöö valdkonna tipp-tegijad Eestis: Maria Kütt (Coca-Cola HBC), Terje Veide (Riigikantselei), Kadi Tamkõrv (Omniva), Kristi Täht (Riigikantselei), Helle Saaremägi (Viljandi Haigla), Krista Laever (Kalev), Karin Israel (Swedbank), Mailis Neppo (Kaitseministeerium), May-Liis Musting (SEB Pank), Katrina Laurson-Suurna (Eesti Energia), Mari Saarniit (Justiitsministeerium), Katri Kuuse (Ericsson Eesti), Kerstin Jaani (Keskkonnaministeerium), Chris-Helin Loik (Elektrilevi).

PARE mentorprogramm 2-päevase koolituse hinnaga!

PARE mentorprogramm on 6 kuud kestev arenguprogramm. Sellesse perioodi mahub avaüritus, 5-6 mentor-mentee kohtumist (iga kohtumine võtab aega ca 1,5 tundi), menteedele mõeldud töötuba ning PARE mentorprogrammi kokku võttev üritus. Kui esialgu võib maksumus menteele al 525 eurot + km tunduda hirmutavalt suur, siis tasub veel kord meelde tuletada mentee jaoks saadav kasu. Pealegi koolitusturul ringi vaadates on nt Äripäeva Akadeemia 2-päevaste koolituste hind juba ligi 900 eurot + km. 

PARE mentorprogrammi kandideerimiseks:

  1. Täida MENTEELE mõeldud küsimustik SIIN
  2. Saada oma CV või link LinkedIn profiilile aadressil mariliis@pare.ee

PARE mentorprogrammis on kohti 8-14 menteele
(NB! Programm käivitub juhul, kui PARE mentorprogrammis osaleb vähemalt 8 menteed).


Lisainfo: www.pare.ee/mentorprogramm
Kontaktisik: Mariliis Aigro, e-mail: mariliis@pare.ee; telefon: 53425046