Uudised

KONVERENTS: Tule ja mõtleme koos tulevikust!

Kuupäev: 24.03.2017

Alf Rehn – üks tuntumaid juhtimismõtlejaid ja -teadlasi Euroopas – on öelnud kuldsed sõnad: „On üks igavene tõde tulevikust mõtlemisel: kõik, mida me tulevikust mõtleme, on suuresti vale.“ Alfi lähenemine on kõike mitte tavaline. Kes osales PARE 2014. aasta konverentsil Tartus teab, et talle meeldib kuulajaid innustada mõtlema uutmoodi. Meie esitame aga sel korral professor Rehnile väljakutse ...

20.-21. aprillil 2017 toimuval PARE 25. juubelikonverentsil Päev pärast homsetmõtleme koos just tulevikust. Sageli veedame enamuse osa ajast mõeldes tänasele. Eelarve perioodil, organisatsiooni struktuuri muudatuste käigus ja lisaks mõningal muul juhul oleme sunnitud mõtlema aeg ajalt ka homsele. Päev pärast homset on reeglina liiga kauge tulevik, et selle üle pead vaevata. Aga just tulevikule mõtlemine tagab konkurentsivõimelisuse ka tulevikus. London Business School’i professori ja Thinkers50 juhtimismõtleja Julian Birkinshaw oleme kutsunud esinema selleks, et ta räägiks, kuidas muuta organisatsioon tulevikukindlaks.

Inimesed on teadagi iga ettevõtte kalleim vara. Juba 1990ndate lõpus kuulutasid McKinsey konsultandid raamatus „The War for Talent“, et töökäte puudus viib peatselt „sõjani“. Üha suurem väljakutse iga organisatsiooni jaoks on õigete inimeste ligi meelitamine ja nende hoidmine. Oleme kutsunud Eesti tippjuhid osalema PARE konverentsi juhtide debatti selleks, et koos arutleda, milliseid väljakutseid esitavad muutunud töösuhted juhtimisele täna ja homme. Lisaks sõidab Tallinnasse kohale psühholoogiadoktor ning rahvusvahelisse „kõrgliigasse“ kuuluv juhtimiskonsultant Brent Smith selleks, et rääkida kuidas uutmoodi parterluse tingimustes luua tulemuslik meeskond.

Määramatus on uus norm, sotsiaalsete ja tehnoloogiliste muutuste keerises on kindel vaid see, et miski pole enam kindel. Oleme palunud haridusvisionäär Aivar Halleri PARE konverentsile rääkima sellest, mis on päriselt oluline ning kuidas toime tulla, kui töö, inimesed ja maailm muutuvad kiiremini, kui meie kohaneme.

Lisaks on PARE konverentsi programmis ja töötubades veel palju põnevat.

Lisainfo ja registreerimine PARE kodulehel. Ära liiga kaua mõtle, sest konverents on juba kuu aja pärast ning viimased 30 kohta on veel saadaval!

Personalijuht, tule ja mõtle kaasa XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil "Päev pärast homset" 20.-21. aprillil 2017 Tallinnas! Võta juht ka kaasa, sest juhi eripaketti kasutades saad ise konverentsile poole soodsamalt.