Uudised

KONVERENTS: Ainult suurepärastest esinejatest ei piisa

Kuupäev: 03.03.2017

Veerandsajandi pikkune kogemus kinnitab: ainult suurepärastest esinejatest ei piisa. Moderaatoritel on oluline roll kanda konverentsi õnnestumisel. Uhke tunne on välja hõigata 20.-21. aprillil 2017 toimuva XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsi "Päev pärast homsetjutujuhid, kelledeks on Riina Varts ja Märt Treier.

 

Riina Varts tegeleb organisatsioonide, meeskondade ning juhtide arendamise ja toetamisega.

Riina on töötanud taasiseseisvunud Eesti esimese peaministri, Mart Laari, sekretariaadis ning vastutanud personalijuhtimise eest Hansapangas ja Eesti Energias.

Aastaid on Riina olnud tegev ka PARE juhatuses.

Märt Treier on Eesti eetriajakirjanik ja meediakoolitaja, kes on kümmekonna aasta jooksul juhtinud ka arvukalt konverentse ja debatte.

Märt on varasemalt tuntud ka TV3 ekraani vahendusel: esmalt uudistereporteri ja -saatejuhina, seejärel juba uudistetoimetuse juhina.

Vikerraadioga seob Märti juba kakskümmend aastat koostööd.

 

20.-21. aprillil 2017 toimuval XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil "Päev pärast homset" otsime maailmatasemel juhtimismõtlejatega lahendusi õigete otsuste tegemiseks määramatuses ja pideva kohanemise tingimustes.

Konverentsi peaesinejateks on Thinkers50 ® juhtimismõtlejate hulka kuuluv London Business School’i strateegia ja ettevõtluse professor Julian Birkinshaw (UK), Rice University juhtimise ja psühholoogia professor Brent Smith (USA) ning maineka online kinga- ja riidekaubamaja Zappos.com esindaja Lisaks jagab Erica Javellana (USA). Lisaks on konverentsi programmis ja töötubades palju põnevat.

Registreerimine on juba alanud! 

Lisainfo ja registreerimine PARE kodulehel