Uudised

KOOLITUS: Hea personalijuhi tunnus on suhtlemisoskus

Kuupäev: 02.03.2017

"Hea personalijuhi tunnus on suhtlemisoskus - ta loob teadlikult kontakti, väljendub selgelt, kuulab aktiivselt, " leiab PARE juhatuse esimees Maria Kütt 2016. aasta maikuu Personali Praktiku persooniloos.

Kontakti loomine, aktiivne kuulamine, selge eneseväljendus - nende kolme oskuse valdamine loob eeldused nii edukateks läbirääkimisteks, enesekehtestamiseks, töötajate arendamiseks, ideede esitlemiseks, tagasisidestamiseks, veenmiseks, mõjutamiseks kui konfliktide reguleerimiseks, rääkimata lihtsalt meeldivaks ja tähelepanelikuks vestluskaaslaseks olemisest.

03.-04. mail toimub spetsiaalselt personalitöö tegijatele mõeldud suhtlemiskoolitus "Mõjusa suhtleja 3 oskust". Koolitus viiakse läbi Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu (ESTÜ) standardist lähtuvalt Mari-Liis Järgi ja Ülle Velti poolt.

Kahepäevase treeningu põhiosa moodustavad praktilised harjutused, kus õppijad saavad võimaluse oma käitumist ise analüüsida ja treenerite ning teiste grupiliikmete toel muuta. Selline metoodika tagab teadmiste kõrval ka oskuste omandamise.

Loe lisaks ja registreeru koolitusele SIIN
NB! 
Koolituse kohtade arv on piiratud - 12 kohta.