Uudised

KONVERENTS: Miks osaleda PARE konverentsil?

Kuupäev: 14.02.2017

20.-21. aprill 2017 toimub XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverents "Päev pärast homset" Kultuurikatlas Tallinnas

Eesti koolitus- ja konverentsiturg on kirju. Aastakonverentsi nime kannavad mitmed personalitöö valdkonna konverentsid, kuid on vaid üks ja ainus PARE konverents. Miks osaleda PARE konverentsil?

  PARE konverents on ainus 2-päevane rahvusvaheliste esinejatega personalijuhtimise konverents Eestis!

Selle aasta peaesinejateks on Thinkers50 juhtimismõtlejate hulka kuuluv London Business School’i strateegia ja ettevõtluse professor Julian Birkinshaw (UK), kes räägib kuidas muuta organisatsioon tulevikukindlaks. Rice University juhtimise ja psühholoogia professor ning tunnustatud juhtimiskoolitaja Brent Smith (USA), kes räägib kuidas luua uutmoodi partnerluse tingimustes tulemuslik meeskond. FORTUNE 100 Best Companies to Work For edetabeli ettevõtte Zappos.com esindaja Erica Javellana (USA), kes räägib kuidas muuta organisatsioonikultuur konkurentsieeliseks.

  PARE konverents on praktikutelt praktikutele! 

PARE konverents pakub osalejale suurimat väärtust, sest programmi kokku panemisel on osalenud juhtidest/personalijuhtidest/PARE tegevtöötajatest koosnev töörühm. See on ühtlasi garantiiks, et konverentsil käsitletaks just neid teemasid, mis on ettevõtetele päriselt olulised ja tulenevad reaalsest vajadusest.

  PARE konverents on tulevikku suunatud!

Töö, inimesed ja maailm muutuvad kiiremini, kui meie kohaneme. Üha vähem on organisatsioonidel õppida minevikust, üha enam tuleb käigu pealt avastada ja juurde õppida uusi oskusi. See on põhjus, miks PARE konverents vaatab tulevikku, tutvustades inimeste juhtimise valdkonna trende ja arenguid.

Lisaks vaata VIDEOT ja kuula konverentsil osalejate arvamusi miks osaleda PARE konverentsil.


Tule ja mõtle kaasa XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil "Päev pärast homset" 20.-21. aprillil 2017 Kultuurikatlas Tallinnas!

Lisainfo ja registreerimine SIIN