Uudised

KONVERENTS: Jaan Aru: Sotsiaalses kontaktis tekivad uued ideed

Kuupäev: 07.02.2017

Selleks, et jõuda elus millegi uueni, on kindlasti tarvis mõelda. Kõige aluseks on piisavalt informatsiooni selle kohta, mis toimub ja kuidas teised teevad. Seda tihtipeale ei saa internetist, sest seal te olete ikka oma aju kesksed. Vaid just sotsiaalses kontaktis. Teiste inimestega rääkides, kuulates huvitavaid ettekandeid võib teie ajus käia väike klikk, mis toob teie teadvusesse uue idee. Leiab Tartu Ülikooli ajuteadlane Jaan Aru VIDEOs.

Tule ja anna uutele ideedele võimalus 20.-21. aprill toimuval XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverents "Päev pärast homset". Juubelikonverentsile kohaselt otsime maailmatasemel juhtimismõtlejatega lahendusi õigete otsuste tegemiseks määramatuses ja pideva kohanemise tingimustes.

Konverentsi peaesinejateks on Thinkers50 ® juhtimismõtlejate hulka kuuluv London Business School’i strateegia ja ettevõtluse professor Julian Birkinshaw (UK) ja Rice University juhtimise ja psühholoogia professor Brent Smith (USA). Lisaks jagab Erica Javellana (USA) Zappos.com edulugu, kuidas jõuda FORTUNE 100 Best Companies to Work For ® edetabeli tippu. Lisaks on konverentsi programmis ja töötubades tulemas veel palju põnevat.

Ära maga seda võimalust maha! Loe lisaks ja registreeru SIIN