Uudised

KONVERENTS: Kuidas kohaneda kohanemisraskusega?

Kuupäev: 01.02.2017

Eesti lähiajalugu kinnitab veenvalt: kriitilisel hetkel tehtud õiged otsused määravad meie käekäigu aastakümneiks. Ent kuidas teha õiged otsused, kui muutustes on nii töö, inimesed kui maailm, määramatus on uus norm ning minevikust õppida pole võimalik?

20.-21. aprill toimuval XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil "Päev pärast homset" otsime maailmatasemel juhtimismõtlejatega lahendusi õigete otsuste tegemiseks määramatuses ja pideva kohanemise tingimustes.

Konverentsi peaesinejateks on Thinkers50 ® juhtimismõtlejate hulka kuuluv London Business School’i strateegia ja ettevõtluse professor Julian Birkinshaw (UK) ja Rice University juhtimise ja psühholoogia professor Brent Smith (USA). Lisaks jagab Erica Javellana (USA) Zappos.com edulugu, kuidas jõuda FORTUNE 100 Best Companies to Work For ® edetabeli tippu.

Personalijuhtimise väljakutsetest räägib Maria Kütt (Coca Cola HBC), muutunud töösuhete üle diskuteerivad Eesti tunnustatud tippjuhid, uutmoodi partnerlusest töösuhetes pajatab noorte debatt, oma mõtteid mäleviku kohta jagab visionäär Linnar Viik (Pocopay) jne.

Konverentsi töötubades otsime vastuseid küsimustele: kuidas disainida inimeste parem (töö)kogemus koos J. Margus Klaariga(Brand Manual), mida peab teadma läbirääkimistest aastail 2017-2022 Georg Merilo eestvedamisel, kuidas väikese eelarvega sotsiaalmeedias suurt mõju saavutada üheskoos Taavi Tammperega(Social Fly), kuidas säilitada keskendumine ja sisemine fookus pidevate muudatuste keerises koos Helena Lassiga (Wellness Orbit) jne.

Lisaks on konverentsi programmis ja töötubades tulemas veel palju põnevat. Tule ja mõtle kaasa XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil "Päev pärast homset" 20.-21. aprillil Kultuurikatlas Tallinnas!

Lisainfo ja registreerimine SIIN