Uudised

KOOLITUS: Lihtsalt ja arusaadavalt finantsidest!

Kuupäev: 17.01.2017

Lihtsalt ja arusaadavalt finantsidest! Jah, see on võimalik. Tule veendu selles ise!

25.-26. jaanuar ja 01. veebruar toimub Finantsjuhtimine personalijuhile. Koolitajaks on Paavo Siimann (Circle K Eesti). Paavo on tuntud kui professionaalne koolitaja (osalejate keskmine tagasiside 3,93 4-st), kes tunneb teemat sügavuti, kuid samas oskab oma teadmisi lihtsalt ja arusaadavalt edasi anda. 

Tele2 Eesti personalidirektor Helena Evert jäi koolitusega rahule: "Osalemise põhjus oli väga lihtne. Olen saanud väga palju erinevaid koolitusi personali ja sellega seotud valdkondades, kuid kahjuks ei ole mitte ühelgi koolitusel või arenguprogrammis puudutatud finantse. Minu eesmärk oli mõista erinevate finantsaruannetes kasutatud terminite või lühendite tagamaid. Nt millised kulu või tulu read EBITDA't mõjutavad jne."

Finantsjuhtimine personalijuhile käigus omandad kõik olulise ja vajaliku finantsidest. Personalijuht peab olema samuti äriinimene, kellel on arusaamine finantsarvestuse põhitõdedest, vajalikud teadmised finantsanalüüsist, juhtimisarvestusest, investeeringutest, eelarvestamisest ja riskide juhtimisest.

Ka Kalevi personalidirektor Krista Laever soovitab koolitust: "Osalesin, et saada parem tervikpilt finantsjuhtimise põhitõdedest. See oli väga eluline ja heas tempos koolitus, millel siiralt soovitan osaleda. Võiks öelda, et esimest korda elus mõtlesin finantsjuhtimisest kui millestki põnevast."

Muuda finantsid lihtsaks ja arusaadavaks! Tule koolitusele Finantsjuhtimine personalijuhile

Loe lähemalt ja registreeru SIIN