Uudised

KOOLITUS: VIIMANE vaba koht koolitusele Tulemuslik värbamisprotsess

Kuupäev: 09.01.2017
  19.-20. jaanuar toimub PARE koolitus TULEMUSLIK VÄRBAMISPROTSESS. Koolitus toimub Focus.Space uutes ja põnevates ruumides (Narva maantee 5-707, Tallinn). Keha ja vaimu kosutust pakub osalejatele Skuup. Koolituse viib läbi PARE juhatuse esimees Maria Kütt (pildil), kes hiljuti sotsiaalmeedia vahendusel kirjutas koolituse tutvustuseks järgmist:

"Minu viimasest värbamise teemalisest koolitusest on möödas ca kümme aastat. Aga nüüd on mul kihu jälle üks teha. Sest kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes pole veel kuulnud, kui raske on häid töötajaid leida? 
Kõlab nagu 2007, sest masu ajal need jutud just kui vaibusid, aga sõltumata aegadest on värbamise ja valiku protsessis alati olnud pisikesi detaile, millest on suures tööandja maine kujundamise õhinas lihtne mööda vaadata, kuid millest lõpuks sõltub kõik. 
Näiteks. Kas ametinimetus üldse võimaldab aru saada, mis tööga on tegemist? Või kas CV saatmise peale mõne päris inimese käest ka vastuse saab? Kas vastuseks tuleb standardvorm või on seal CV läbi lugemise hõngu?
Niisiis, teen PARE nime all 19.-20.01 koolituse, kus võtan ühe vakantse ametikoha näitel tükkideks kogu värbamise ja valiku protsessi alates ametikoha profiili kirjeldusest ja värbamise projekti plaanist (jah, sellised asjad on olemas) kuni esimese tööpäeva viimase tunnini. Mingit innovatsiooni ja uudiseid ma ei luba, aga improvisatsiooniks vajalikud oskused saab kätte küll ."

Tekkis huvi? KIIRUSTA, sest viimane vaba koht koolitusele ootab just Sind!

Loe lähemalt ja registreeru koolitusele SIIN