Uudised

PARE saab 25!

Kuupäev: 14.12.2016

2017 aasta on PARE juubeli-aasta - PARE saab 25! 

Kõigi nende aastatega on PARE muutunud ja kasvanud koos meie kõigiga.
Juubeliaasta puhul soovime kokku koguda PARE lood. Lood sellest, mida mäletame, mida kogesime, mida mõtlesime seoses PAREga ja mida arvame täna PARE tulevikust.
Kõik erinevad killud koonduvad mosaiigina üheks suuremaks looks – PARE looks.

Ootame Sind jagama meiega Sinu oma PARE lugu -  lugu, mis räägib Sinu kogemusest PAREga: Sinu esimene kokkupuude PARE-ga, kõige eredam või lõbusam mälestus, mis on seotud PARE-ga või Sinu kõige õpetlikum ja harivam kogemus seoses PARE-ga jms.

Soovime, et kõik PARE endised, praegused ja tulevased liikmed saaksid osa PARE loost ja tutvustame meile saabunud lugusid juubeliaastal toimuvatel sündmustel ja kuukirjades.

Lisaks kirjapandud lugudele ootame videoklippe 3-7 aastaste lastega (Sinu lapsed), kus lapsed räägivad Sinu tööst ja millist tööd nad ise tulevikus teeksid. Videoklipp võib olla telefoniga salvestatud – soovime laste peegeldusi meie tööst kasutada PARE üritustel ja sotsiaalmeedias.

Lugusid ja klippe ootame kuni 31.12.2016 a. aadressile pare@pare.ee
(NB! loo või klipi saatmise loeme Sinu nõusolekuks kasutada neid PARE avalikes kanalites)

Kõigi kirjutajate ja filmijate vahel loosime 13.01.2017 a. välja ühe tasuta pääsme 20-21.04.2017 toimuvale PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsile.