Tudengile

EESTI ESIMENE PERSONALIJUHTIMISE HÄKATON KUTSUB AKTIIVSEID TUDENGEID PARANDAMA ETTEVÕTETE INIMESTE JUHTIMISE PROTSESSE

Muutunud töö ja töötamise viisid seavad ettevõtetele uusi väljakutseid inimeste juhtimises.  PARE ja Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor korraldavad Eesti esimese personalijuhtimise häkatoni, millega viime kokku ettevõtted ja tudengid, et leida inimeste juhtimises uuenduslikke lahendusi ja tõsta ettevõtete juhtimiskvaliteeti.

Kutsume tudengeid ajusid ragistama ja lahendama ettevõtete inimeste värbamise, hoidmise ja motiveerimisega seotud murekohti, mis neil päriselt laual on.

Häkaton toimub 5.02 kell 16.00-21.00 ja 6.02 kell 9.00 - 22.00 Mainori kõrgkoolis Ülemiste linnakus (Suur-Sõjamäe 10a). Tegemist on häkatoni 18-tunnise formaadiga, mis sisaldab endas inspireerivaid esinemisi, energiapause ja ekspertidest mentorite nõuandeid.

Nagu ettevõtete personalijuhid kaasavad protsesside väljatöötamisel tiimidesse mitmekesist teadmist ja kogemust, nii on ka häkatonile oodatud lisaks personalijuhtimise ja ärijuhtimise tudengitele ka turunduse, disaini, IT ja teiste valdkondade tudengid, keda inimeste juhtimise teema kõnetab.

 

Me ei eelda osalejatelt tingimata tehnilisi oskusi. Häkaton on sinu jaoks, kui sul on:

  • Huvi inimeste juhtimise valdkonna vastu ning soov luua uudseid lahendusi parema töötajakogemuse pakkumisel.
  • Valmisolek terve päev kestvaks intensiivseks aruteluks.

Miks häkatonil osaleda?

  • Saad end viia kurssi inimeste juhtimise valdkonna väljakutsetega ja vajadustega oma karjääri kujundamiseks.
  • Võimalus kohtuda inspireerivate mõttekaaslastega ja valdkonna ekspertidega.
  • Saad praktilise kogemuse ettevõtte reaalse probleemi lahendamisel.
  • Sul võimalus jääda silma Eesti kõige atraktiivsematele tööandjatele, luua suhteid oma karjäärivõimaluste avardamiseks.
  • Võimalus võita erinevaid auhindu ja jätkata tiimiga koostööd ettevõttes.

Kuidas häkatonil osaleda?

Registreeri oma osalus hiljemalt 24. jaanuar 2020. Reageeri kiirelt, sest kohtade arv on piiratud. Kutsu kaasa ka oma hea kaastudeng või sõber, kellest sinu tiimis võiks kasu olla. Tiimides on vähemalt 4 liiget. Võid tulla koguni oma tiimiga, aga pole hullu, kui sul seda pole. Leiame sulle tiimikaaslased. PARE pakub suupisteid, lõunat, piiramatult kohvi ja vett. Mainoris on ruumid tiimitöödeks ja wifi.