Koolitused

Tarkvara infohommik: Columbus Palk

Toimumise aeg: 28. Jaanuar 2019 kell 09.00
Toimumise koht: 29 Paldiski maantee, Tallinn / Vaata kaarti

28. jaanuar 2019 toimub tarkvara infohommik: Columbus Palk PARE õppeklassis (Woldemar Mayeri Maja, Paldiski mnt 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus).

Tarkvarast:

Columbus Palk on mõeldud ettevõttele, kes otsib kaasaegset ning ajas uuenevat palgatarkvara. See pakub olulisi ja uuenduslikke funktsionaalsusi nii palgaarvestajale kui personalitöötajale. Tänu lahenduse põhjalikkusele, seadusandlike nüanssidega arvestamisele ja automaatsele infovahetusele riigiga tõuseb ka ettevõtte efektiivsus.

Lahendus sobib ettevõttele, kes soovib oma palgaarvestuse protsessi automatiseerida ja seda liidestada ülejäänud ERP lahendusega. Tarkvara võimaldab ka mitmeid masstegevusi nii andmete sisestuseks, palgaarvestuseks, konteerimiseks kui tasumiseks, kiirendades oluliselt kogu protsessi ja vabastades sellega ressursse.

Ühtlasi on tegemist ainsa Baltikumiülese palga- ja personaliarvestusetarkvaraga mida on võimalik kasutada kõigis 3 Balti riigis töötasude arvestuseks, võttes sealjuures arvesse igas riigis kehtivat seadusandlust.

Sihtrühm: personalijuhid, personalisspetsialistid, arendusjuhid, tegevjuhid jne. 

Asukoht ja maht:

  • PARE õppeklass (Woldemar Mayeri Maja, Paldiski mnt 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus)
  • 2 tundi (kell 09:00-11:00)

Maksumus:

  • PARE ja ERK liikmele tasuta
  • 17. oktoober 2018 Personali- ja palgaarvestuskonverentsi: (r)EVOLUTSIOON osalenutele tasuta
  • Mitteliikmele 35 eurot
Asukoht
29 Paldiski maantee
Tallinn 

Osalemistingimused

NB! Eelregistreerumine infohommikule on vajalik.