Koolitused

Tühistatud: Personalijuhtimine agiilseks?!

Toimumise aeg: 05. Juuni 2019 kell 13.00

TÄHELEPANU!

Koolitus "Personalijuhtimine agiilseks?!" EI TOIMU.
Koolitusgrupp ei täitunud.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast,
PARE


Revolutsioon agiilses tarkvaraarenduses on õpetanud: edu seisneb suure eesmärgi jagamises väikesteks tegevuskomponentideks, nende komponentide kiires ja tõhusas elluviimises lühikeste arendustsüklite kaupa ning teadlikult pidevast tagasisidest õppimises.

Pidevas muutumises organisatsioonid on toonud kaasa vajaduse uute juhtimispraktikate järele. Miks alati ise jalgratast leiutada? Vahel võib mõnes teises valdkonnas juba toimivaid tööriistu laiemalt inimeste juhtimises kasutada.

05. juunil 2019 kell 13:00-16:30 toimuval PARE koolitusel „Personalijuhtimine agiilseks?!“ räägime lähemalt:

  • Agiilne tarkvaraarendus – mis see on?
  • Kas ja kuidas agiilset lähenemist personalijuhtimises rakendada?

Agiilsest tarkvaraarenduse põhimõtetest annab ülevaate suure kogemuste pagasiga agiilse tarkvaraarenduse praktik Kalle Putk (Planetway Europe). Oma isiklikust teekonnast agiilse personalijuhtimiseni räägib Kadi Tamkõrv (Nortal).

Sihtrühm:

Personalijuhid ja personalispetsialistid, aga ka kõik teised, kes soovivad rohkem teada saada agiilse lähenemise kohta ning selle kasutamisest väljaspool tarkvaraarendust.

Asukoht:

PARE koolitusklass (Mayeri Ärikeskus, Paldiski mnt 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus).

Aeg ja maht:

05. juuni 2019 kell 13:00-16:30
4 akadeemilist tundi

Õppekavarühm:

Juhtimine ja haldus

Maksumus:

PARE liikmele 99 eurot + käibemaks 20%

Mitteliikmele 129 eurot + käibemaks 20%

Osalemistingimused

MAKSUMUS:

  • PARE liikmele 99 eurot + käibemaks 20%
  • Mitteliikmele 129 eurot + käibemaks 20%

NB! PARE liikme hind kehtib nii juriidilisest kui eraisikust liikmetele. Kui juriidiline isik on astunud PARE liikmeks selliselt, et PARE tegevuses osaleb üks inimene, siis soodsam hind kehtib ühele koolitusele registreerujale. Kui juriidiline isik on astunud PARE liikmeks selliselt, et PARE tegevuses osaleb kaks või enam inimest, siis soodsam hind kehtib kõigile koolitusele registreerujatele. Eraisikust liikmele kehtib soodsam hind vaid juhul, kui arve saajaks on eraisik (mitte juriidiline isik).

LOOBUMINE:

Koolitusest loobumise korral palume teatada kirjalikult aadressil tanel@pare.ee

  • Loobumisest teatamine vähemalt 5 tööpäeva enne koolituse toimumist – tagastame 100% koolituse tasust või pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal
  • Loobumisest teatamine 2-4 tööpäeva enne koolituse toimumist – koolituse tasu ei tagasta, kuid pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal
  • Loobumisest teatamine 1 tööpäev enne koolituse toimumist või koolituse toimumise päeval – koolituse tasu ei tagasta, koolituse eest väljastatud arve kuulub tasumisele