Mõjukaim Personalijuht 2019

Mõjukaima Personalijuhi tiitliga tunnustame valdkonna väljapaistvamaid tegijaid, et väärtustada personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises, aidates seeläbi kaasa juhtimiskultuuri taseme tõstmisele, Eesti organisatsioonide arengule ja konkurentsivõimele.

Mõjukaima Personaljuhi tiitli vääriline personalijuht on inimene, kes on lisaks tulemuslikule tööle tööandja organisatsioonis panustanud personalijuhtimise valdkonna arengusse laiemalt ning on eeskujuks teistele personalitöö valdkonnas töötavatele inimestele. Mõjukaimal Personalijuhil võiks olla personalijuhi kutsetunnistus.

Mõjukaim Personalijuht 2019 kandidaatide esitamise tähtaeg on hiljemalt 6. oktoober 2019.
Võitjad kuulutatakse välja PARE sünnipäeval, 30. oktoobril 2019.

EELNEVATE AASTATE VÕITJAD

2017.  aastal võitis Mõjukaima Personalijuhi tiitli IRENE METSIS. Mõjukaim Personalijuht 2017 avalikus teenistuses tiitliga pärjati KRISTI TÄHT. Lisaks tunnustati: Helo Tamme – südamega HR blogija, Kadi Tamkõrv – südamega uuendaja, Kairi Nodapera – südamega inspireerija, Hels-Maarja Mikkal – südamega süsteemilooja, Ülle Matt – südamega käivitaja, Janne Pikma – südamega sihiseadja, Riini Saluri – südamega arendaja, Agne Aija – südamega brändilooja, Egle Saska – südamega teostaja, Terje Tiiman – südamega kutsesüsteemis, Maria Kütt – südamega eestvedaja, Tiina Saar-Veelma – südamega tööõnnelooja, Kersti Vannas – südamega uurija, Gerli Jõgi – südamega koolitaja ja Tiina Käsi – südamega maailmas.

2018. aastal võitis Mõjukaima Personalijuhi tiitli KADI TAMKÕRV. Lisaks tunnustati: Ülle Matt - südamega eestvedaja, Evely Gorobinski - südamega arendaja ja Estel Pukk - südamega uuendaja.

Esitaja
Mõjukaim Personalijuht 2019 kandidaat
Räägi meile esitatavast kandidaadist. Kuidas on ta Sulle silma jäänud ja miks Sa tahad teda tunnustada Mõjukaima Personalijuhi tiitliga. Räägi, kuidas kandidaat on panustanud personalitöö valdkonna arengusse, kuidas ta on Sind inspireerinud või õpetanud, kas olete ka koostööd teinud. Kiida nii hästi kui oskad ja ole palun seejuures põhjalik ja konkreetne, nii saab žurii teha parimatest parima valiku.
Südamega eestvedaja kandidaat
Südamega arendaja kandidaat
Südamega uuendaja kandidaat