Mõjukaim Personalijuht 2018

Mõjukaima Personalijuhi tiitliga tunnustame valdkonna väljapaistvamaid tegijaid, et väärtustada personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises, aidates seeläbi kaasa juhtimiskultuuri taseme tõstmisele, Eesti organisatsioonide arengule ja konkurentsivõimele.

Mõjukaima Personaljuhi tiitli vääriline personalijuht on inimene, kes on lisaks tulemuslikule tööle tööandja organisatsioonis panustanud personalijuhtimise valdkonna arengusse laiemalt ning on eeskujuks teistele personalitöö valdkonnas töötavatele inimestele. Mõjukaimal Personalijuhil võiks olla personalijuhi kutsetunnistus.

Mõjukaim Personalijuht 2018 kandidaatide esitamise tähtaeg on hiljemalt 15. oktoober 2018!
Võitjad kuulutatakse välja PARE sünnipäeval, 31. oktoober 2018!

Esitaja
Mõjukaim Personalijuht 2018 kandidaat
Räägi meile esiatatavast kandidaadist. Kuidas on ta Sulle silma jäänud ja miks Sa tahad teda tunnustada Mõjukaima Personalijuhi tiitliga. Räägi, kuidas kandidaat on panustanud personalitöö valdkonna arengusse, kuidas ta on Sind inspireerinud või õpetanud, kas olete ka koostööd teinud. Kiida nii hästi kui oskad ja ole palun seejuures põhjalik ja konkreetne, nii saab žurii teha parimatest parima valiku.
Südamega eestvedaja kandidaat
Südamega arendaja kandidaat
Südamega uuendaja kandidaat