Konverents 2010 "Uuenev organisatsioon"

Personalijuhtimise Konverents 2010

"Uuenev organisatsioon"

29.-30. aprillil

Dorpati konverentsikeskuses Tartus

 

Hea personalitöö professionaal!

Eelmine aasta oli raske kõigile. Kärpisime, koondasime, reorganiseerisime ja restruktureerisime. Aga me kõik kohanesime uute oludega ja leidsime endas ja oma organisatsioonis palju seni varjus olnud ressurssi, tahet ja initsiatiivi. Mis ei tapa, teeb tugevamaks ja see ütlus kehtis selles kriisis hästi. Tänased organisatsioonid on paremad kui nad olid kahe aasta eest. Aga uuenemine jätkub ja soovime uuenenud konverentsiga abiks olla. Olete oodatud 18. Personalijuhtimise Konverentsile „Uuenev organisatsioon", mis toimub 29.-30. aprillil Tartus, Dorpati konverentsikeskuses.

Konverentsi avab Sir John Whitmore, mees, kes tõi coachingu spordist organisatsioonidesse ja on täna valdkonna juhtivaid eksperte ja Eestiski välja antud Coaching for Performance raamatu autor.

Selleks, et teada, millal majandus taas kasvama hakkab ning mida see personalitööle tähendab, toob majandusprognoosi teieni Urmas Varblane ning personalitöö lähiaja trendid Manpower Rootsi personalidirektor Anki Ljung.

Mõlemal päeval toimuvad töötoad ja kogemustoad on praktikult-praktikule kohtumised, kus näidete varal tutvutakse uuenevate organisatsioonide, uuenevate arendusmetoodikate ja uudsete juhtimispõhimõtetega. Esinejatena tuntud praktikud ja eksperdid nagu Valdur Laid (Elion), Taavi Kotka (Webmedia), Katri-Triin Maripuu, jne.

Konverentsi lõpetab unikaalne arutelu, kus Manfred Kets de Vries'i spetsiaalselt konverentsi jaoks tehtud videointervjuud kommenteerivad rahvusvaheliselt läbi löönud Eesti personalitöö professionaalid Tiina Käsi (Nordea Bank, Head of HR/ International and Institutional Banking), Ilona Lott (Schneider Electric, HR Business Partner for Africa & Caribbean and Middle East & Balkans), Marén Penu (Rautaruukki Oyj, Ruukki Engineering, HR Director), Lia Ratnik (Swedbank, Baltic banking, Leadership Development Area Manager) jt.

Konverents on tagasi Tartus, ilusal kevadisel ajal. Konverentsi pidu, mille formaat sai eelmisel aastal väga hea tagasiside, toimub taaskord ühes heas restoranis, millele järgneb ühine klubikülastus. Kus täpselt, anname teada juba mõne aja pärast.

Ja lõpuks mitte vähetähtis detail - PARE liikme jaoks on varajasel registreerimisel osalemine täpselt 2 korda soodsam kui eelnevatel aastatel! See on saavutatud mitte programmi arvelt, vaid kasutades ära soodsamaid allhankekulusid ja nutikamaid lahendusi. Just nagu teiegi olete viimasel ajal väiksema ressursiga sama tubli töö teinud!

Ootame teid personalijuhtimise aasta tähtsündmusele, Personalijuhtimise Konverentsile!

Riina Varts
Eesti Personalijuhtimise Arendamise Ühingu PARE juhatuse esimees

Endrik Randoja
Fastleader.com juht