Klubid

(Jääb ära!) TARTU KLUBI: Kontoriergnoomika põhitõed

Toimumise aeg: 17. Märts 2020 kell 13.00
Toimumise koht: Ergoway OÜ II korrus, Tähe 114c
Kategooria: Tartu

Kutsume külla Eesti kõige ergonoomilisemasse kontorisse, et tutvuda kontoriergonoomikaga. Euroopa ergonoom, ergodisainer ja Ergoway OÜ juhataja Triinu Sirge räägib meile, kuidas hoida ja säilitada oma tervist arvutiga tööl. Millised on nipid ja trikid, mida igaüks meist saaks teha enda tervise heaks. Olgu ta siis tööl või kodus. Triinu on 10++ aastat tegelenud töötervishoiu valdkonnas, sh ka töötanud 6 aastat Eesti Maaülikooli personaliosakonnas. Viimased aastad on keskendunud ergonoomikale, et pakkuda Eesti inimestele tervislikke töökohti.

Triinu Sirge ütleb ise: "Ma usun sellesse, et ergonoomika on vajalik igaühele. Ma usun ka sellesse, et ergonoomikat saab rakendada igal pool, et säilitada oma tervis ja muuta ühiskond turvalisemaks. See on põhjus, miks minust sai ergonoom. Meie ettevõte, mis on ainulaadne Eestis - riigis, kus meil on kõik võimalused edukaks ja jätkusuutlikuks eluks - on võtnud missiooniks muuta meie inimeste töökohad tervisesõbralikuks. Ja me tagame efektiivsuse just eriliste teaduspõhiste ergonoomiliste lahenduste ja toodete abil." 

PARE Tartu klubis tulevad tutvustamisele ka Ergoway teenused ja tooted.

Toimumise aeg: Teisipäev, 17. märts 2020 kell 13.00-15.00
Toimumiskoht: Ergoway OÜ (II korrus, Tähe 114c)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 16.03.2020 või kuni kohti jätkub
Osalustasu: PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 40 eurot (+ km)


OSALEMISTINGIMUSED

REGISTREERUMISEL NÕUSTUD PARE PRIVAATSUSTINGIMUSTEGA.

NB! Kui paned end kirja, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Kui tühistad klubis osalemise vähem kui 24 tundi enne klubi toimumist või ei ilmu kohale, on PARE-l õigus küsida mitteilmumistasu 40 eurot+km.