Klubid

TALLINNA KLUBI: Parim Personaliprojekt 2019: Velvet Run praktikaprogramm

Toimumise aeg: 11. Märts 2020 kell 14.00
Kategooria: Tallinn

11. märtsil läheme külla Velvet´ile.  Klubis saame täpsema ülevaate Parim Personaliprojekt 2019 konkursile esitatud tööst „Velvet Run praktikaprogramm“. Kõnealune projekt toodi esile just väikeste organisatsioonide kategoorias, milles osalesid vabatahtlikud üle maailma.

Projekti eesmärgiks oli luua uus praktikaprogramm, mõelda läbi terve praktikale kandideerimise ja juhendamise protsess, sealhulgas läbiviimise aeg, praktikale kandideerimise vorm, valimise kriteeriumid, juhendamine ja tagasisidestamine. Laiem eesmärk oli õpetada disainmõtlemist, sealhulgas kasutajakeskset mõtlemist ja loovat probleemilahendusoskust nii disainieriala praktiseerijatele kui ka teiste valdkondade esindajatele.

Lisaks projektile saame teada, mida põnevat toimub veel Velveti HR teemades.

Toimumise aeg: kolmapäev, 11. märts 2020 kell 14.00-16.30 
Toimumiskoht: Velvet (Telliskivi 60a-5, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 10.03.2020 või kuni kohti jätkub


OSALEMISTINGIMUSED

NB! REGISTREERUMISEL NÕUSTUD PARE PRIVAATSUSTINGIMUSTEGA.

Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 40 eur +km. 

Pane tähele! Piiratud liikmelisusega organisatsioonist saab tasuta osaleda üks inimene.

NB! Kui paned end kirja, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Kui tühistad klubis osalemise vähem kui 24 tundi enne klubi toimumist või ei ilmu kohale, on PARE-l õigus küsida mitteilmumistasu 40 eurot+km.