Klubid

TALLINNA KLUBI: Parim Personaliprojekt 2019: Rahvusooper Estonia "Sassis päev"

Toimumise aeg: 04. Detsember 2019 kell 14.00
Kategooria: Tallinn

04. detsembril läheme külla Rahvusooperile Estonia.  Klubis saame täpsema ülevaate Parim Personaliprojekt 2019 konkursile esitatud tööst „Sassis päev".

Töövahetuspäeva eesmärgiks oli kolleegidele oma ametist aimu anda ja uusi töid proovida. Töötamine tavapärasest erineval ametikohal annab suurepärase võimaluse vaadata kolleegi tööd teise pilguga, mõista paremini tema tööprotsesse. See on igapäevasele rutiinile toredaks vahelduseks ja aitab tugevdada meeskonnatunnet. Kõigele lisaks saab hindamatut tagasisidet ja ettepanekuid töökorralduse parandamiseks.

2019. aastal toimub rahvusooperi sassis päev 4. detsembril ning klubis osalejatel on võimalus olla tunni aja jooksul – kell 15–16 – meeskonnaliige ühes rahvusooperi osakonnas: dekoratsiooniosakonnas (3 inimest), kostüümiosakonnas (3 inimest) või lava ülesehitamise üksustes (4 inimest, valmistutakse õhtuseks etenduseks „Tütarlaps kuldsest läänest“).

Toimumise aeg: kolmapäev, 4. detsember 2019 kell 14.00-16.30 
Toimumiskoht: Rahvusooper Estonia (Estonia puiestee 4, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 03.12.2019 või kuni kohti jätkub


OSALEMISTINGIMUSED

NB! REGISTREERUMISEL NÕUSTUD PARE PRIVAATSUSTINGIMUSTEGA.

Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 40 eur +km. 

Pane tähele! Piiratud liikmelisusega organisatsioonist saab tasuta osaleda üks inimene.

NB! Kui paned end kirja, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Kui tühistad klubis osalemise vähem kui 24 tundi enne klubi toimumist või ei ilmu kohale, on PARE-l õigus küsida mitteilmumistasu 40 eurot+km.