Klubid

TALLINNA KLUBI: Digilahendused personalitöös

Toimumise aeg: 06. Detsember 2019 kell 09.15
Kategooria: Tallinn

6. detsembril oled oodatud PARE klubisse, kus räägime digilahendustest personalitöös. 

AJAKAVA

9.15-9.30 Kogunemine, sissejuhatus

9.30-10.15 SOKET (Tiit Hallas)

Elektrooniliste valikvastustega testide puhul on ettevõtetel pidevalt probleem: sellised testid on reeglina mahukad ja ajakulukad ning töötajatel on keeruline planeerida aega nende täitmiseks. Nende täitmine tekitab pigem stressi, vastajad väsivad poole testi peal ega jõua süveneda ei küsimustesse ega vastamisse. Tulemuseks on kogu teadmiste hindamise protsess nende jaoks vastumeelne. Kuidas siis teha teste nii, et töötajad neile ka vastaks ja neist midagi õpiks? Selle küsimuse lahendamiseks ongi loodud SOKET.

10.15-10.55 Recrur

Recrur on tarkvaralahendus värbajatele, mis muudab kandidaatide ja juhtide vahel navigeerimise lihtsaks ja organiseerituks. Kõik kandidaatide info on kenasti ühest kohast kättesaadav ja hallatav, seda on mugav esitada juhtidele otsuse tegemiseks ning seeläbi kandidaatidele tagasisidet anda. Recrur on integreeritud Eesti peamiste tööportaalidega ja võimalik siduda ka sinu organisatsiooni karjäärilehega nii, et kõik info koguneb automaatselt ühte kohta. 

10.55-11.10 Paus

11.10-11.50 VideoCV

11.50-12.30 VITS

VITS ehk Virtuaalne Töökeskkonnaspetsialist on online lahendus töötervishoiu ja tööohutuse nõuete korraldamiseks. Töötervishoid ja tööohutus on tihti tüütu ja bürokraatlik, kuid VITSa abil saab selle muuta lihtsamaks ja meeldivamaks. Nii jätkub rohkem aega viibida tegelikus töökeskkonnas ja tegeleda sealsete ohtude ennetamise ja maandamisega.

Toimumise aeg: Reede, 06. detsember 2019 kell 9.15-12.30

Toimumiskoht: PARE kontor (Paldiski mnt 29, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 05.12.2019 või kuni kohti jätkub
Lisainfo: Kadri Lääne (kadri@pare.ee)
Osalustasu: Tasuta


OSALEMISTINGIMUSED

REGISTREERUMISEL NÕUSTUD PARE PRIVAATSUSTINGIMUSTEGA.

NB! Kui paned end kirja, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Kui tühistad klubis osalemise vähem kui 24 tundi enne klubi toimumist või ei ilmu kohale, on PARE-l õigus küsida mitteilmumistasu 40 eurot+km.