Klubid

PÄRNU KLUBI: Kuidas viia oma ettevõtte sisekommunikatsioon uuele tasemele?

Toimumise aeg: 11. Detsember 2019 kell 13.00
Kategooria: Pärnu

Kommunikatsioonispetsialistide kõrval kannavad ettevõtte sisesuhtluse eest üha enam hoolt ka personalitöötajad - sisesuhtlus on jagatud vastutus ja eesmärgid selles valdkonnas ühised.

Olgu su töötajad vanad või noored, mehed või naised, kontoris või sellest eemal, kõigile läheb nende ettevõtte käekäik korda. Kui tegemist pole just väga kapitalimahuka tootmisega, kus inimfaktor rolli ei mängi, saavad edukamad olema need ettevõtted, kes on oma töötajad inforuumi kaasanud, kutsunud neid ettevõtte käekäigule kaasa elama ja ühise eesmärgi nimel pingutama.

Aastal 2017 läbi viidud uuringu järgi on töötajate kaasamise (ingl k employee engagement) mõju ettevõtte tulemustele järgmine: kuni 59% madalam tööjõuvoolavus, 17% suurem produktiivsus ning 30% kõrgem rahulolu klientide poolt. Suhtle kõigi oma töötajatega ja suure tõenäosusega saadab sind edu.

11. detsembril tulevad PARE Pärnu klubisse külla GuavaHRi inimesed, kes jagavad huvitavaid trende, teadmisi ja kogemuslugusid, mida nad Londonis toimunud sügisesel kaasava sisekommunikatsiooni konverentsil kuulsid. Arutamisele tulevad Inglismaa personalipraktikute tänased väljakutsed ning parimad näpunäited.

Lisaks toimub ka kõigile soovijatele GuavaHR platvormi tutvustus, et saaksid selgeks võimalused, kuidas tehnoloogia ja statistika kaasabil oma töötajaid paremini infovoos hoida ning neid ettevõttele lähemale tuua. 

Toimumise aeg: 11. detsember 2019 kell 13.00-15.00
Toimumiskoht: Estonia Spa Hotell (Tammsaare 6, Pärnu)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 10.12.2019 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele 20 eurot (+ km)
Lisainfo: kylliki.seire@spaestonia.ee

NB! REGISTREERUMISEL NÕUSTUD PARE PRIVAATSUSTINGIMUSTEGA.

NB! Kui paned end kirja, siis me arvestame sinuga. Kui plaanid muutuvad, siis palume teatada vähemalt 24 tundi enne klubi toimumise aega info@pare.ee või telefonil 58551212.

Kui tühistad klubis osalemise vähem kui 24 tundi enne klubi toimumist või ei ilmu kohale, on PARE-l õigus küsida mitteilmumistasu 20 eurot+km.