Klubid

TALLINNA KLUBI: Personalitöötaja kui teadlik pühendumuse ja rahulolu uuringu tellija

Toimumise aeg: 20. Veebruar 2018 kell 09.30
Kategooria: Tallinn

Enamus personalitöötajatest on oma karjääri jooksul vähemalt korra puutunud kokku mõne personaliuuringuga,  olgu siis tellija või läbiviijana. Osade jaoks on see olnud positiivne kogemus, mille kaudu on saadud väärtuslikku infot organisatsiooni paremaks juhtimiseks, teiste jaoks aga suur pettumus. Kuidas saab uuringu kvaliteet nii suurel määral varieeruda ning mida tuleks teha selleks, et pühendumuse ja rahulolu uuringutest tõesti kasu oleks? Sellele küsimusele otsimegi 20. veebruaril toimuvas klubis vastust.

Klubi eesmärgiks on rääkida sellest, millele tuleks personalitöötajatel enne uuringu läbi viimist mõelda, milliseid statistilisi meetodeid on iga küsitlusuuringu puhul hädavajalik kasutada (või uuringu läbiviijalt nõuda) ning mis võib minna valesti, kui kasutada valet metoodilist lähenemist. Alateemad, mida puudutame:

  • uuringu eesmärgistamine (kellele, mis meetodiga, järjepidevus)
  • küsitluse ülesehitus (kui palju küsimusi, olulisus, faktor vs indeks)
  • andmeanalüüs (keskväärtus ja usalduspiirid, võrdlusgrupp)

PARE küsitlusuuringute teemalise klubi peamine eesmärk on tõsta personaliinimeste teadlikkust pühendumuse ja rahulolu uuringute teemal. Rääkima tulevad Eesti Rakendusuuringute Keskuse CentAR vanemanalüütik Janno Järve ja igapäevaselt pühendumusuuringuid teostav analüütik Lee Pukkonen –  inimesed kelle  jaoks on korrektne andmeanalüüs väga südamelähedane teema.

Toimumise aeg: teisipäev, 20. veebruar 2018 kell 9.30-11.30
Toimumiskoht: PARE kontor, õppeklass (Woldemar Mayeri ärimaja, Paldiski mnt 29, B-korpus, IV korrus, Tallinn)
Registreerimine: Eelregistreerimine PARE kodulehel kuni 19.02.2018 või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: PARE liikmetele on osalemine tasuta, mitte-liikmetele 35 eur (sh km)
Lisainfo: kadri@pare.ee