Klubid

PARE klubi: uued võimalused töökuulutuste koostamiseks, külas Filmimees OÜ-s

Toimumise aeg: 26. November 2013 kell 15.00
Toimumise koht: Filmimees OÜ
Kategooria: Tartu
PARE klubi Filmimees OÜs: uued võimalused tööturukuulutuste koostamiseks
26. novembril 2013 Tallinnas

Klubilisi võõrustas Filmimees OÜ, Filmimees OÜ esindaja, video-töökuulutuste projektijuht Ele-Mall Vainomäe ja Palgainfo Agentuuri esindaja Kadri Seeder. Klubis tutvustati uut lähenemist värbamise vallast - video-CV, video-töökuulutuse ja video-visiitkaardi lahendusi.
Päeva lõpus oli selleks eelnevalt registreerunutel võimalus katsetada video-CV salvestamist.

Klubis räägiti:
- millised on video-töökuulutuse võimalused ja eelised klassikaliste töökuulutuste ees?
- kuidas video-töökuulutus sünnib ja kuidas seda endale saada - palju protsess aega võtab, milline on tööandjate roll?
- kuidas video-töökuulutust kasutada?
- miks video-töökuulutus üldse sündis ja kuidas tööandjad praegu tööotsijatele välja paistavad?
- kuidas saavad personalijuhid kasutada tööotsijatele suunatud teenust "video-cv"?

Idee on uuenduslik ja vajab veel harjumist, kuid selle potentsiaali toetavad suundumus, et pealetulev põlvkond on tehniliste lahendustega sina-peal ning uutele lahendustele vastuvõtlik. Samuti kiirendaks nt video-CV`de kasutamine värbamisprotsessi - pelgalt paberkandjal kirjas olev nõuab süvenemist ega anna tihti kahjuks väga head ülevaadet inimesest, kes selle taga on. Video-CV on justkui kokkuvõte, kiire ülevaade inimesest ja tema olulisematest väärtustest, tegemistest jne.
Video-töökuulutus ning video-visiitkaart on tööandjale väga heaks vahendiks enesest parimas mõistes reklaamimiseks soovitud sihtrühmale - tööotsijale, koostööpartnerile.
Filmimees OÜ teenustega saab lähemalt tutvuda nende kodulehel www.filmimees.ee
Huvi korral võtke julgelt ühendust Filmimees OÜ aadressil filmimees@filmimees.ee

Oma kogemust video-CV salvestamisest oli lahkelt valmis jagama PARE liige Terje Ennomäe:
„Alustuseks selgus, et ma olin liiga agar olnud ja proovinud 800 sõna kirja panna. Tegelikult oli vaja 800 tähemärki! Ehk siis umbes 12 lauset endast! Iga lause ettelugemine on keskmiselt 5 sekundit. Tegin kiirelt teksti ümber ja alustasin.
Tekst pandi mulle ekraanile, minu külge pandi mikrofon ning minu kätte anti pult. Puldiga juhtisin teksti liikumist ekraanil. Kui kaamera käivitus, siis alustasin. Rääkisin rahulikult, kõik häälikud ütlesin välja - kõik need soovitused tulid Filmimehe töötajatelt. Esimene salvestus oli tehtud. Siis ütles kaameramees, et puudrit on vaja! Kui olin peegli ees ennast puuderdanud, siis tegin teise salvestuse ning seejärel kolmanda. Sain aru, et ma olin ikkagi mõned laused keeruliselt kirjutanud. Seega- mida lihtsamad laused, seda parem!
Vaatasime kolmanda salvestuse üle ning ma olin tulemusega rahul. Nüüd läheb paar päeva montaaži jaoks ja siis on mul esimene video-CV olemas. Taustapildi ja heli lubasin proffidel valida. Väga põnev kogemus! Aitäh PARE'le!"

Liikuv pilt räägib rohkem kui tuhat sõna!

Kohtumiseni järgmistes klubides!
Sinu PARE