Klubid

Personalijuhtimise Konverents 2013 "Dünaamiline organisatsioon"

Toimumise aeg: 11. Aprill 2013 kell 09.30
Kategooria: Tartu
Hea inimeste juhtimise asjatundja!

Meil on hea meel tuua teieni käesoleva aasta Personalijuhtimise konverentsi "Dünaamiline organisatsioon" kava.

Konverentsil räägime lähemalt organisatsiooni võimest märgata enda ümber uusi võimalusi ning sellest, kuidas neid enda kasuks tööle panna. Vaatame, millised inimeste juhtimise teemad vajavad dünaamilises organisatsioonis suuremat tähelepanu ning mil viisil peaksime neid uutest võimalustest lähtuvalt arendama.

Avaettekandes arutleb Riigikogu esimees Ene Ergma ühiskonnas toimuvate muutuste ning väärtushinnangute teemal.

Tark Investor OÜ asutaja Kristjan Lepik räägib kuidas muutub Eesti tööturg maailma majanduses toimuvate arengute mõjul ning milliste muutustega peaksid ettevõtted oma tegevuses arvestama.

Swedbanki Balti panganduse juhatuse liikme Staffan Ivarssoni ettekandes leiavad põhjalikumat käsitlemist töötajate pühendumise, motivatsiooni ja innustatuse teemad ning nende seosed juhtimiskvaliteediga, kliendirahulolu ja ettevõtte tulemuslikkusega.

Esimese konverentsipäeva lõpetab tippjuhtide hoogne arutelu HR partneri rollist organisatsiooni dünaamilise võimekuse loomisel ja arendamisel. Diskussiooni eestvedajaks on Microsoft Baltikumi personalijuht Merle Lindma.

Teise konverentsipäeva avakõneleja, Workshare kliendisuhete arendusjuht Michael Ollitervo-Murphy räägib globaalsete ettevõtete Virgin Management ja Workshare kogemuse põhjal, kuidas saab personalijuht mõjutada klientide rahuolu ja organisatsiooni mainet.

Ericssoni tootmisdivisjoni personalidirektor Birgitta Burman innustab oma kogemustele tuginedes arendama innovaatilist organisatsioonikultuuri.

Dünaamilise uuendusena ühendame sel aastal hetkeks kaks konverentsi: Tartu Ülikooli majandusteaduskonna juhtimiskonverentsi „Juhtimisteooria ja -praktika: sünergia organisatsioonides" ning PARE personalijuhtimise konverentsi „Dünaamiline organisatsioon", mille tulemusena avaneb osalejatel võimalus ühe töötoa raames kuulata Paul Green, Jun. käsitlust isejuhtimise mudelist The Morning Star Company's. Oma ettekandes räägib Paul Green, kuidas toimib ettevõte, kus puudub ametlik hierarhia, valitseb töötaja individuaalne vabadus ja vastutus korraldada oma tööd.
NB! Kuna kohtade arv selles töötoas on piiratud, siis algab registreerumine Paul Greeni ettekandele kohe konverentsile registreerudes.

Teistesse töötubadesse on tavapäraselt võimalik registreeruda märtsikuus, selles osas teavitame edaspidi. Töötubade teemade ja esinejatega palume tutvuda konverentsi kavas.

Konverentsi lõpus heidab Eesti Kunstiakadeemia professor David Vseviov pilgu minevikku, et vaadata tulevikku ja arutleda muuhulgas, kas dünaamilisus on alati parim lahendus.

Neljapäeva õhtu sisustame põneva peoga AHHAA teaduskeskuses. Konverentsi pidu toetab PERSONA V3

Konverents toimub 11. ja 12. aprillil 2013 Tartus Dorpati hotelli konverentsikeskuses ning soodushinnaga saab registreeruda kuni 4. veebruarini.

Konverentsi peasponsor on

Kutsu kaasa oma juht ja kohtume Tartus!

Konverentsi korraldusmeeskonna nimel
Karin Kivari
PARE juhatuse liige