Klubid

Juhtimiskoolitus 2010, 30 Eesti parimat juhtimiskoolitajat

Toimumise aeg: 31. Märts 2010 kell 09.00
Kategooria: Tallinn
31. märtsil korraldab Pärnu Konverentsid esimese suurema juhtimiskoolitajate ühiskonverentsi JUHTIMISKOOLITUS 2010. Sellel päeval esinevad Eesti parimad juhtimiskoolitajad juhtimis- ja organisatsiooni arendusteemaliste loengutega ning viivad läbi seminare.

JUHTIMISKOOLITUS 2010 gourmet-menüü:

  • 4 saalis töötab Sinuga kogu Eesti juhtimiskoolitajate paremik!
  • 25 ja enam koolitajat - ülikoolidest, koolitusfirmadest, üksiküritajad!
  • 30 loengut, ettekannet, töötuba!

See kõik on buffet-versioonis - vali, mida tahad ja õpi, palju jaksad.

Sellel päeval on koolitajad ise valinud teemad, mis nende arvates on tänases ajas Eesti organisatsioonide jaoks kõige olulisemad. SINA valid teemad ja arutelud, milles tahad enim osaleda: näiteks muutused, loovus, coaching, kaasamine, koostöö, otsustamine, strateegia, juhtimispsühholoogia, karjäär...

Soovitame Sul sellest tohutust teemadevalikust keskenduda kolmele-neljale. Siis saab süveneda. Kui aga Sinu firma vajaks rohkemat, võta kolleegid kaasa!

JUHTIMISKOOLITUS 2010 ärgitab mõtlema, mis küsimustega Sa juhina tahad edasi tegeleda, värskendab Su arusaamasid ja aitab oma meeskonna jaoks prioriteete seada. Valitud teemadesse süvenemiseks tuleb kindlasti hiljemgi aega võtta.

Kindlasti näed ja kuuled proffe, keda Sa võiksid edaspidi oma inimeste arendamisse kaasata - see on Sinu oluline ülesanne.

Vaata lähemalt programmi ja registreeri end siin. Parem teha seda kohe, et meelest ei läheks.