Koolitused

VÄLJA MÜÜDUD! HOMMIKUSEMINAR: Tulumaksuseaduse muudatuse mõju personalitööle

Toimumise aeg: 15. November 2017 kell 09.30
Toimumise koht: 29 Paldiski maantee, Tallinn / Vaata kaarti

VÄLJA MÜÜDUD!

HOMMIKUSEMINAR: Tulumaksuseaduse muudatuse mõju personalitööle* toimub 15. november 2017 kell 09:30-12:15 PARE koolitusklassis (Mayeri Ärikeskus, Paldiski maantee 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus).

Seminaril anname ülevaate olulisematest 01.01.2018 jõustuvatest tulumaksuseaduse muudatusest: dividendide madalama tulumaksumäära (14%) maksmise tingimusest, krediidiasutuste avansilistest maksetest, muudatustest erisoodustuse maksustamisel, varjatud kasumieraldiste maksustamisest, füüsilise isiku maksustatava tulu (sh tulumaksuvaba miinimumi erinevate astmete) arvestamisest, jne.

Fookuses on eelkõige uus maksuvaba tulu arvestamise kord nii töötaja kui ka tööandja vaates. Seminaril räägime sellest, kuidas iga inimene peaks selle teema enda jaoks läbi mõtlema ning kuidas tööandjana oleks mõitslik tulumaksuvaba miinimumi arvestamise avalduste vastuvõtmist ja/või muutmist korraldada.

Seaduse muudatustest räägib vandeadvokaat Toomas Pikamäe, Eversheds Sutherland Ots&Co partner, maksuvaldkonna juht (loe lektori kohta lähemalt SIIT).

Praktilisi soovitusi nii töötaja kui tööandja vaates jagab Evelyn Liivamägi, Maksu- ja Tolliameti maksude osakonna juhataja.

Hommikuseminari lõpetame ühise vestlusringiga, mis on suunatud osalejate kogemuste ja paremate praktikate vahetamisele.

* PARE jätab endale õiguse teha koolituse programmis ja ajakavas muudatusi


Hommikuseminar toimub PARE ja Eversheds Sutherland Ots&Co koostöös:

 
Asukoht
29 Paldiski maantee
Tallinn 

Osalemistingimused

MAKSUMUS:

  • PARE liikmele/Eversheds Sutherland Ots&Co kliendile 49 eurot + käibemaks 20%
  • Mitteliikmele 69 eurot + käibemaks 20%

NB! PARE liikme hind kehtib nii juriidilisest kui eraisikust liikmetele. Kui juriidiline isik on astunud PARE liikmeks selliselt, et PARE tegevuses osaleb üks inimene, siis soodsam hind kehtib ühele koolitusele registreerujale. Kui juriidiline isik on astunud PARE liikmeks selliselt, et PARE tegevuses osaleb kaks või enam inimest, siis soodsam hind kehtib kõigile koolitusele registreerujatele. Eraisikust liikmele kehtib soodsam hind vaid juhul, kui arve saajaks on eraisik (mitte juriidiline isik).


LOOBUMINE:

Koolitusest loobumise korral palume teatada kirjalikult aadressil tanel@pare.ee

  • Loobumisest teatamine vähemalt 5 tööpäeva enne koolituse toimumist – tagastame 100% koolituse tasust või pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal
  • Loobumisest teatamine 2-4 tööpäeva enne koolituse toimumist – koolituse tasu ei tagasta, puudutud moodulis ja/või koolituspäeval saab osaleda järgmise Personalitöö baaskoolituse raames
  • Loobumisest teatamine 1 tööpäev enne koolituse toimumist või koolituse toimumise päeval – koolituse tasu ei tagasta, koolituse eest väljastatud arve kuulub tasumisele