Uudised

Reklaam: Tule organisatsiooni arengu seminaridele september 2019-jaanuar 2020.

Kuupäev: 27.06.2019

Tere, hea personali- ja koolitusjuht!

Puhkused on juba käes, kuid heida enne veel pilk oma koolituskalendrisse sügisel. Tallinnasse on sügisel ja talvel tulemas organisatsioonide ja meeskondade arendaja, superviisor ja coach Susanne Ehmer. Juba eelmisel sügisel pidas ta esimese 2,5-päevase seminari "Enjoy Organisations". Septembris 2019 tuleb ta taas ja toob kaasa kolmest moodulist koosneva seminaride sarja.

Seminar on Sinu jaoks, kui tegeled igapäevaselt inimeste juhtimise või nõustamisega ning otsid uusi ideid, arengusuundi ja tööriistu. Meie arengu- ja õppegrupp on väike - 16 inimest.
 
Eelmisel koolitusel osalenud koolitaja ja organisatsiooni psühholoog Mare Pork rääkis oma kogemusest:
"Susanne Ehmer koolitajana on minu hinnagul tasakaalukas ja situatsioonitundlik. Mina sain mitmeid kasulikke harjutusi - selliseid, mida saab ise edasi arendada ja paljudes olukordades varieerida. Susanne lõi hea tööõhkkonna. Eriti meeldis ka see teadlikkus, et erinevad  teooriad kirjeldavad sama reaalsust eri viisidel ja ta polnud liiga kinni üheski."

Praegu Austrias elaval Susanne Ehmeril on 30-aastane kogemus töötamisel juhtide ja organisatsioonidega nii koostöö,
innovatsiooni, lahenduskeskse kommunikatsiooni jt teemadel. 2010. aastani töötas ta Freiburgi Ülikoolis supervisiooni professorina, olnud loengupidaja erinevates ülikoolides ja osalenud EL projektides. Praegu on ta tegev konsultandi ja partnerina organisatsioonis RedMont.

Lisainfo ja registreerumine: http://www.mindmill.ee/seminar
Kuni 3. juulini on varasele registreerujale soodustus! Seminari töökeel on inglise keel.