Uudised

Otsitakse töötajamagnetitest firmasid

Kuupäev: 07.04.2015

Tänavu 15. sünnipäeva tähistav pere- ja töötajasõbraliku firma konkurss tõstab esile töö- ja pereelu ühildamisse panustavad ettevõtted.

"Kui konkursi algusaastail hinnati valdkonda panustavaid firmasid kui erandlikke, siis täna on sellega tegelemine järjest olulisem igale firmale, et talente enda juurde meelitada ning neid kinni hoida,“ kutsus Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel ettevõtteid üles konkursil osalema. „Kuna konkurss toob kokku selle ala Eesti paremad ja edukamad ettevõtted, pakub see lisaks võistlusmomendile ka ideid, mida enda ettevõttes rakendada saab.“

Konkursil osalemiseks täidab ettevõtte juht või personalijuht veebiankeedi aadressil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/ettevote2015/ ja ettevõtte töötajad ankeedi aadresssil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/tootaja2015. Soovi korral saab ankeedid esitada ka paberkandjal (lisainfo jane.suu@aripaev.ee).

Konkursi lõppvooru jõuavad vaid need ettevõtted, kel on täidetud mõlemad ankeedid. 

Ankeetide esitamise tähtaeg on 10. aprill.

Eelmisel aastal läks võit jagamisele ASi Nortal ja Ericsson Eesti vahel.

Konkurssi korraldavad sotsiaalministeerium, ajakiri Pere & Kodu, ajaleht Äripäev ning Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE.