Uudised

KONKURSID: Kandideeri PARE töörühma liikmeks, koolitajaks või õppereisile!

Kuupäev: 27.06.2014

Kui soovid anda panuse personalijuhtimise valdkonna arengusse, panna end proovile koolitajana või vahetada mõtteid Hollandi kolleegidega, siis võta osa PARE konkurssidest:

Osale PARE töörühmade töös

PARE töörühma liikmena saad anda oma panuse PARE ning Eesti personalijuhtimise valdkonna arengusse. Töörühm on koht, mis pakub eneseteostusevõimalust, uusi kontakte ning õppimiskohti. Loe töörühmade kohta lähemalt SIIT

PARE töörühmade töös osalemiseks saada motivatsioonikiri aadressile pare@pare.ee hiljemalt 01.08.2014 Motivatsioonikirjas anna palun teada, millises töörühmas soovid osaleda ning mida ja miks pead selles valdkonnas oluliseks PARE poolt ellu viidavaks teoks.

Osale PARE koolitajate konkursil

PARE koolitajana saad olla suunanäitajaks ning abistajaks personalijuhtimise valdkonna töötajatele nende arenguteel. See on võimalus oma mitmekülgseid teadmisi ja kogemust jagades ka ise juurde õppida.

PARE koolitajate konkursil osalemiseks saada CV, portfoolio ja motivatsioonikiri aadressile pare@pare.ee hiljemalt 15.08.2014 Portfoolios too palun välja enda varasem kogemus koolitajana. Motivatsioonikirjas anna palun teada, miks soovid PARE koolitajaks saada ning millist lisandväärtust tooksid PARE koolitusel osalejatele.

Osale PARE õppereisil Hollandisse

PARE õppereisil osalejana saad uusi teadmisi ja inspiratsiooni Hollandi kolleegidega mõtteid vahetades. See on võimalus osa saada silmiavardavast 7-päevasest õppereisist Erasmus+ programmi toel käesoleva aasta sügisel. Loe õppereisi konkursist lähemalt SIIT

PARE õppereisil Hollandisse osalemiseks saada CV ja motivatsioonikiri aadressile pare@pare.ee hiljemalt 15.08.2014