Uudised

Otsime parimat juhti!

Kuupäev: 14.03.2014

Eesti Personalijuhtimise Ühingul PARE koostöös Pärnu Konverentsidega otsib Eesti parimat inimest juhti ning kuulutab käesolevaga välja konkursi „PARIM JUHT“.

Konkursile nime pannes valisime kahe variandi vahel – kas “Parim Inimeste Juht” või “Parim Juht”. Lõpuks jäi peale lihtsalt “Parim Juht”, kuna meie arvates ei saa juht üksi saavutada head tulemust, kui ta ei suuda oma inimesi innustada ja neile tugevaks eeskujuks olla. Sedavõrd ambitsioonika pealkirjaga konkursiga soovime, et Eesti inimesed hakkaksid laiemalt hindama tõeliselt häid ja inimestega arvestavaid juhte.

Kindlasti on meie soov, et nii mõnigi tänane “ülemus” hakkaks enam mõtlema kaasava juhtumise peale ning ühel päeval saaks temastki oma meeskonna silmis “ülemuse” asemel “juht”.

Seega saab konkursile kandidaadiks esitada inimesi juhtiva juhi. Kandidaadi ülesseadmisel ootame eripalgelisi lugusid, kuidas töötajaid väärtustava ja targa inimeste juhtimisega on mõjutatud organisatsiooni tulemusi.
Konkursile võib esitada nii äriettevõtete, avaliku sektori, kultuuri- ja spordivaldkonna kui kõigi teiste organisatsioonide innustavaid lugusid. Seega tuleb rõhutada, et “Parima Juhi” konkurss on mõeldud kõigile juhtidele, sõltumata nende tegevusvaldkonnast ja juhitava meeskonna suurusest. Usume siiralt, et igast head juhtimist kirjeldavast loost on võimalik kõigil midagi õppida ja see väärib esiletoomist.

“Parima Juhi” konkursi suurimaks eripäraks on see, et kandidaatidest rääkivaid lugusid ootame nende vahetutelt meeskonnaliikmetelt. Meil ei ole keerulisi matemaatilisi valemeid ega etteantud raame, mille järgi head juhti leida. Parima juhi tegemised ja inimeste hinnang temale ongi tõe kriteeriumiks. Et konkurss siiski õnnestuks, palume Eesti parimatest juhtimis- ja personalivaldkonna ekspertidest koosneval žüriil valida kolm kuni viis kõige rohkem kõnetanud lugu heast juhist.

Võitja kuulutatakse välja Pärnu Juhtimiskonverentsil 15. mail 2014.

Kõik konkursi “Parim Juht” nominendid saavad auhinnaks vabapääsmed Pärnu Juhtimiskonverentsile 2014 ning PARE Personalijuhtimise aastakonverentsile 2015.
Võitjale on Pärnu Konverentsidelt pääs kõigile 2015 aastal korraldatavatele konverentsidele.

Vaata lähemalt http://www.pare.ee/parimjuht ja esita oma hea juht konkursile siit!