Uudised

27 ühe hoobiga!

Kuupäev: 10.01.2014
Erinevaid seminari ja koolituse pakkumisi tuleb iga päev uksest ja aknast - telefon on kõnedest punane ning mailbox e-kirjadest pungil. Valida on raske, tase kõikuv, pakkujad tundmatud. Kas tuleb tuttav ette?

Meil on lahendus: otsusta üks kord ja 27 seminari Eesti parimate praktikutega on Sinu!

Eesti Tööandjate Keskliidu, Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE ja kolme Eesti tuntud advokaadibüroo Borenius, Sorainen ning Tark Grunte Sutkiene koostöös on valminud tööandja seminarisari hooaja abonemendi* põhimõttel.

Tööandja seminarisarja koolitused on eeskätt ettevõtte omanikele, juhtidele ja personalijuhtidele. Sarja kokku panemisel osalesid ettevõtjate esindajad. Seetõttu käsitleme seminaridel teemasid (tööõigus, tulemuslikkus jne), mis on ettevõtetele päriselt olulised.

Liitumine sarjaga on ühtaegu nii mugav kui soodne. Jaanuari jooksul registreerudes saad seminarisarja hinnaga alla 20 eurot koolituse kohta (sarja hind PARE liikmetele on soodusajal 499 eurot+km). Üksikult ostes on ühe seminari hind 99 eurot. Mis peamine - otsusta üks kord ja saad 27 seminari ühe hoobiga.

Rohkem infot tööandja seminarisarja kohta leiad siit!
Osalemistingimused ja registreerimine siin!

Võta juht kaasa ja kohtumiseni seminaril!

* Hooaja abonemendi soetanud ettevõte võib saata seminaridele erinevaid töötajaid. Igale seminarile on võimalik saata üks inimene ühe abonemendi eest. Järgmiste inimeste lisandumisel kehtib allhindlus üksiku seminari hinnast -70%. Suurtel ettevõtetel ja organisatsioonidel on soovi korral võimalus soetada mitu abonementi.