Uudised

Kutse osalema Eesti jätkusuutliku ettevõtluse indeksis

Kuupäev: 26.09.2013

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE on partneriks Vastutustundliku Ettevõtluse Foormumile ning Eesti jätkusuutliku ettevõtluse indeksi läbiviimisel. PARE missioon on toetada inimeste juhtimise arendamist Eesti organisatsioonides. Jätkusuutliku ettevõtluse indeks annab osalejale ka inimeste juhtimisega seonduvat tagasisidet ning väärtuslikku teavet edasiste arenduste teostamiseks.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum kutsub juba 6. aastat järjest ettevõtteid osalema Eesti jätkusuutliku ettevõtluse indeksis ning aitab ettevõtetel indeksi küsimustikule vastates viia läbi jätkusuutliku ja vastutustundliku ettevõtluse alast eneseanalüüsi.

Indeks on parim võimalus oma äri sotsiaalse- ja keskkonnaalase positiivse panuse, töötajasõbralikkuse ning ausa turukäitumise süsteemseks analüüsimiseks Eestis. Kõik need on teemad, mis pikas perspektiivis edukalt tegutseda sooviva ettevõtte jaoks keskse tähtsusega on.

Miks seda teha?
• Ilmselt on kõigil kohti, kus paremini teha. Saab mõtteainet ja soovitusi. Hindajate ja tagasiside koostajate tiim (sh PARE) on kõrgel profesionaalsel tasemel!
• Heade tulemuste korral premeerib Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ettevõtet kvaliteedimärgisega ja toob esile Äripäeva veergudel.
• Kõigile osalejatele tasuta koht kokkuvõtval seminaril, kus sel korral suisa mitu välisesinejat.

Laiemalt: võib ju öelda, et läbimõeldud ja lai lähenemine vastutustundlikule ja jätkusuutlikule ettevõtlusele on progressiivse ettevõtte tunnus. 150 ettevõtet on seni eneseanalüüsi läbinud. Ühined nendega sel korral?

Indeksi küsimustik on teadlikult põhjalik. See on suurepärane võimalus saada adekvaatset ja kasulikku tagasisidet.

Vaata lisa kodulehelt lähemalt.

Küsimustik jääb avatuks kuni 17. novembrini.

Indeksi viivad läbi Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum, majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, EBSi Eetikakeskus, Äripäev. Partneritena löövad kaasa Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE, Tarbijakaitseamet, Justiitsministeerium, Tallinna Tehnikaülikooli algatus Eesti Mitmekesisuse Kokkulepe, MTÜ Vaba Tahe ja Fairtrade Eesti.