Uudised

Tule osale juhtidele suunatud arenguprogrammis STRATEEGILINE INIMESTE JUHTIMINE.

Kuupäev: 16.08.2013

Mind kõnetas antud koolitusega tutvudes algusest peale ettevalmistuse põhjalikkus ja sümpaatsed eesmärgid, mis on koolitusele seatud. Olen väga rahul, et koolituse läbisin ning julgen tunnistada, et see on viimastel aastatel minu poolt läbitutest üks kõige suurema jälje minusse jätnud koolitus.

Andrus Tamm, Väo Hake OÜ juhatuse liige

Hea juht!

Vaid 12 juhil on võimalus osaleda 2013/2014 hooajal arenguprogrammis STRATEEGILINE INIMESTE JUHTIMINE.

PARE Akadeemia on koostöös Eesti parimate koolitajatega välja töötanud juhtidele suunatud arenguprogrammi STRATEEGILINE INIMESTE JUHTIMINE, mis alustab taas 24. oktoobril 2013 ja kus viie kuu jooksul
• analüüsime kiiresti muutuva väliskeskkonna mõju ja seoseid inimressursi juhtimisele;
• õpime Eesti tippjuhtide kogemustest, mida teha, et ühendada äri- ja personalistrateegia;
• mõtleme koos, kuidas jõuda selleni, et ka inimeste juhtimise protsessid toetaksid organisatsiooni eesmärkide saavutamist.

Lektoritena kohtad klassiruumis oma ala parimaid tegijaid, kes kõik on kogenud praktikud inimeste juhtimise valdkonnas: Maris Lauri, Rein Riisalu, Linnar Viik, Urmo Vallner, Margus Rink, Milvi Tepp, Maria Veltmann, Lia Ratnik jt.

Arenguprogrammi eripärad:
• osalejad saavad kahe coachingu sessiooni, isiksusetesti ning analüüsi toel planeerida oma arengut juhina;
• töötada kogenud koolitajate toel välja praktilisi lahendusi oma ettevõtte jaoks, nt. luua personalistrateegia või töötada välja oma ettevõtte visioon ja väärtused ..... võimalusi on palju!
• gruppi võetakse vastu vaid 12 osalejat, kes valitakse registreerunute hulgast välja CV, motivatsioonikirja ja vestluse alusel.

Eeldused arenguprogrammis osalemiseks:
Arenguprogrammis osalejalt ootame vähemalt 3 aastast inimeste juhtimise kogemust.
Registreerumisel palume lisada CV'le motivatsioonikiri osalemissoovi põhjenduse- ja arengu eesmärgi sõnastamisega (kuni 1 A4).

Koolitusele saab registreeruda kuni 23. septembrini 2013.a.

Programmi õnnestumisel hoiab silma peal programmijuht Riina Varts.


Riina Varts on tegelenud inimeste juhtimisega pea 20 aastat. Ta on osalenud Hansapangas ja Eesti Energias brändiarendus projektides, panustanud juhtide arenguprogrammide loomisesse ning tulemus- ja talendijuhtimissüsteemi arendamisse, Riinal on suhtlemistreeneri kutse ja personalijuhtimise kõrgeima taseme kutse, ta on läbi viinud erinevaid koolitusi nii kodu- kui välismaal. Täna tegutseb Riina juhtimiskonsultandina.

Koolitusprogrammiga saad lähemalt tutvuda siin.

Lisainformatsiooni osalemis- ja kandideerimistingimuste kohta leiab siit.

Ootame Sind programmi, et koos Sinuga muuta inimeste juhtimine Eestis tõeliselt arukaks ja edukaks!