Uudised

Palju õnne PARE 20. juubeli puhul!

Kuupäev: 29.10.2012

Tere hea liige ja koostööpartner!

 

30. oktoobril 1992 toimus Majandusministeeriumi VIII korruse saalis konverents, kus asutati Eesti Personalitöö Arendamise Ühing. Otsusele kirjutas alla 17 organisatsiooni ja 1 eraisik. Kätte on jõudnud aeg tähistada PARE 20. juubelit!

Pidustused algasid juba kevadises Tartus, kus tähistasime nii Eesti kõige pikema järepidevusega toimunud konverentsi, Personalijuhtimise konverentsi, kui ka PARE 20. sünnipäeva. Juubeliks on valminud kahest videost koosnev värvikas tagasivaade PARE ajalukku, kus toimunut meenutavad aktiivsed PAREkad. Esimeses videos on vaatluse all aastad 1992-2002 ning selle loo jutustab vaatajale legendaarne Hillar Palamets. Teise kümnendi (aastad 2002-2012) sündmusi annab edasi telediktorina teada-tuntud Anu Välba. 10-minutilised videod leiad PareNeti Personalitöö teaberegistrist! Võta aega, et tutvuda parimate pärlitega PARE ajaloo kahest kümnendist!

PARE ja Eesti kõige pikema traditsiooniga konverentsi sünnipäeva tähistasime juba üheskoos aprillis toimunud nostaligilis-elegantsel galaõhtul Tartu Athena keskuses ja restoranis Volga. PARE asutamise päeval, 30. oktoobril 2012, ootame kõiki liikmeid ja sõpru külla PARE kontorisse, et teiega koos tükike torti süüa! Uksed on avatud kõigile kell 11.00-15.00. Selleks, et teaksime tordi tellimisel kõigiga arvestada ootame Sinu vastukaja osalemise osas e-mailile tanel@pare.ee.

Palju õnne PARE 20. juubeli puhul!

PARE meeskond