Uudised

PARE Akadeemia UUS KOOLITUS "Strateegiline inimeste juhtimine"!

Kuupäev: 07.06.2012

Inimesed võivad olla organisatsiooni üheks kõige väärtuslikumaks varaks ja teistest eristumise aluseks. Juhtide ja personalijuhtide roll on luua tingimused selle potentsiaali avaldumiseks. Inimeste juhtimise tarkus seisneb paljuski just õigete valikute tegemises. Oluline ei ole teha palju asju õigesti, vaid õigeid asju vajalikus koguses. Kõigile sobivat ühest eduvalemit ei ole olemas. Iga organisatsioon peab lähtuvalt oma organisatsiooni strateegiast leidma just tema jaoks kõige sobilikumad lahendused.

  • Millised on sobivaimad lahendused Sinu organisatsiooni jaoks?
  • Kuidas kujundada inimeste juhtimise praktikaid selliselt, et need toetaks strateegiliste eesmärkide saavutamist?
  • Millesed on kriitilised tegurid, millega peab arvestama personalistrateegia loomisel?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele vastuste leidmisel aitab Sind PARE Akadeemia UUS KOOLITUS "Strateegiline inimeste juhtimine".

Ole valmis intensiivseks ja mitmekülgseks enesearenguks! Tegemist ei ole tavapärase loengute tsükliga vaid see on aktiivõpe, kus igal osalejal on suur roll kanda ning ka oma panus anda. Kursuse raames on võimalik oma valdkonna professionaalide toel välja töötada personalistrateegia oma organisatsioonile. Igas moodulis lahendatakse ühiselt teemapõhiseid juhtumeid ning õpitakse üksteise kogemustest. Lektoritena kohtad klassiruumis oma ala parimaid tegijaid, kes kõik on kogenud praktikud inimeste juhtimise valdkonnas.

Programmi õnnestumisel hoiab silma peal programmi juhtivõppejõud Riina Varts.

Riina Varts on on tegelenud inimeste juhtimisege pea 20 aastat. Ta on osalenud Hansapangas ja Eesti Energias brändi-arendusprojektides, panustanud juhtide arengu-programmide loomisesse ning tulemus- ja talendijuhtimissüsteemi arendamisse, Riinal on suhtlemistreeneri kutse ja personalijuhtimise kõrgeima taseme kutse, ta on läbi viinud erinevaid koolitusi nii kodu- kui välismaal. Täna tegutseb Riina juhtimiskonsultandina.

Koolitusele saab registreeruda augustist 2012. Kui soovid, et värske info koolitusprogrammi, lektorite ja ajakava kohta jõuaks Sinuni esimesena, siis oled oodatud liituma koolituse uudiskirjaga. Anna oma soovist märku katrina@pare.ee.