Uudised

Kolm põhjust, miks veel osaleda Personalijuhtimise konverentsil "Nutikas organisatsioon"!

Kuupäev: 13.03.2012

 

Kui Sa ei ole veel otsustanud Personalijuhtimise konverentsil 2012 "Nutikas organisatsioon" osalemise kasuks, siis siin on Sulle kolm uut mõjuvat põhjust, miks liituda juba registreerunud 190 osalejaga:

  1. Tallink premeerib kõiki osalejaid, kes registreeruvad konverentsile hiljemalt 16. märts Tallinn - Stockholm - Tallinn kruiisiga kuni 4 inimesele B-klassi kajutis. Kinkekaart kehtib reisimiseks kuni 14.06.2012
  2. Konverentsi modereerivad alati särav ja rahvusvahelist karjääri tegev Schneider Electricu HR Business Partner for Africa & Caribbean and Middle East & Balkans Ilona Lott ja Eesti suurima tööandja, Eesti Energia, juhatuse liige Margus Rink.
  3. Konverentsi teisel päeval on Sul võimalik nüüd osaleda ka „Erisuste juhtimise-kas avastatud või avastamata resurss" töötoas. Negatiivse iibe valguses tasub mõelda, kuidas paremini kaasata erinevaid ühiskonna gruppe, tagamaks organisatsiooni jätkusuutlikkus. Töötoas räägime nii kultuurilise, vanuselise kui ka erivajadusest lähtuvast erisusest. Oma kogemusi jagavad Ericsson Eesti HR business partner Sigrid Vilborn, Selveri personalidirektor Kristiina Palm ja G4S personalidirektor Ille Einmann.

Anna enda osalemisest teada ja saa sellest kõigest osa!

Kohtumiseni konverentsil!