Uudised

Kas Sina oled juba andnud oma panus Euroopa kõige ulatuslikumasse HR-uuringusse!?

Kuupäev: 07.02.2011
Hea personalitöö valdkonna professionaal,

The European Association for People Management (EAPM) ja The Boston Consulting Group (BCG) viivad üheskoos läbi Euroopa inimressursi juhtimise uuringut "Inimesi eelistades". Tean, et Sul on palju tegemisi, kuid loodan siiski, et leiad aja Euroopa kõige ulatuslikuma HR-uuringu küsimustiku täitmiseks aadressil: https://www.113.vovici.net/se.ashx?s=13B2588B2CB98CF2

Uuringut viiakse läbi juba viiendat aastat ja selle aja jooksul on sellest kujunenud valdkonna tunnustatud tööriist. Sinu osalemine uuringus aitab tagada, et ka Eesti personalivaldkonna spetsialistide vaatenurk inimressursi juhtimisega seotud teemadele oleks raportis kaetud ning annab Sulle võimaluse ühena esimestest valmiv raport saada ja uuringu tulemustega tutvuda.

Selleaastase uuringu lisaväärtuseks on võimalus osaleda täiendavalt Talendijuhtimise ja eestvedamise osas ning saada oma vastuste põhjal võrdlevad andmed teiste organisatsioonidega (benchmarking).

Lisaks kajastuvad uuringu raportis järgmised trendid: 

  • Kui hästi suudavad personalitöötajad ära kasutada Web 2.0 võimalusi?
  • Kuidas suudab personaliosakond hakkama saada globaliseeruva maailma nõudmistega?
  • Kuidas siduda demograafiat ja mitmekesisuse haldamist äristrateegiaga?

Küsimustiku täitmisele kulub kuni 20 min. Küsimustikku ei pea täitma ühe korraga lõpuni, võimalik on pooleliolev küsimustik salvestada ning hiljem jätkata.

Suur tänu juba ette Sinu panuse eest!

Parimate soovidega,
Piret Puss