Uudised

PareNeti kasutajate andmete uuendamine

Kuupäev: 12.10.2010

Hea PARE liige!

Eelmise aasta jaanuaris ellu kutsutud PareNeti keskkond on tänaseks käepäraseks ja loodetavasti Sulle ka omaseks saanud. Oleme alates süsteemi käivitamise hetkest järjepidevalt panustanud uutesse arendustesse ning kasutajamugavuse suurendamisse. Lisaks PARE ja valdkonna info edastamise ning töörühmade tegevuse korraldamise vahendina, soovime keskkonda kasutada ka PARE liikmetega seotud info kogumise kanalina.

Meie sooviks on omada alati kaasajastatud ja õigeid andmeid oma liikmete kohta ning vältida olukordi, kus teie kontaktisikud või -andmed on muutunud, kuid olete unustanud meid sellest teavitada. Lisaks annab liikmete põhjalikum tundmine meile võimaluse vastata paremini teie ootustele ning arvestada erinevate teenuste pakkumisel liikmesorganisatsioonide profiiliga (tegevusvaldkond, töötajate arv, asukoht jmt).

Seetõttu oleme algatanud PareNeti kasutajate andmete kaasajastamise, mille raames palume Sul oma andmed üle vaadata ning vajadusel täiendada!

Alates kolmapäevast, 13. oktoobrist, avaneb ParneNetti sisenedes Sinu poolt juba varem täidetud ankeet, mille ülevaatamine, täiendamine ning kinnitamine on kohustuslik. Kui oled ankeedi kinnitanud, laseb süsteem Sind taas intraneti keskkonda oma tavapäraste toimetuste juurde. Edaspidi palub süsteem Sul andmed üle vaadata ja kinnitada üks kord aastas.

Vastan meeleldi Sinu küsimustele e-mailil hannamay@pare.ee

 

Andmete kaasajastamise eest ette tänades,
Hannamay Toater
PARE koordinaator