Uudised

Kuulutame välja PARE koordinaatori konkursi

Kuupäev: 29.09.2010
Eesti Personalitöö Arendamise Ühing PARE ühendab erialaliiduna juba 17 aastat inimeste juhtimise valdkonna asjatundlikkust. Tegemist on kõige suurema ja aktiivsema võrgustikuga Eestis, ühendades pea 500 personalitöö valdkonna professionaali. Meie missiooniks on toetada inimeste juhtimise arendamist Eesti organisatsioonides. PARE korraldab iga-aastast Personalijuhtimise Konverentsi ja personalitöö kutseeksameid, on loonud kõrgelt hinnatud koolitusprogrammid ja seminaride sarjad ning on paljude teiste valdkonna tippsündmuste autor.

Otsime oma meeskonda

PROJEKTIDE KOORDINAATORIT,
(lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajana)

kes juhib PARE poolt ellukutsutud projekte, koordineerib arendus- ja turundustegevust, suhtleb ühingu liikmete ja koostööpartneritega, haldab siseveebi PareNet ja tegeleb paljude muude huvitavate ülesannetega.

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled ettevõtlik, tulemustele ja meeskonnatööle orienteeritud, Sind iseloomustab iseseisvus, paindlikkus ja väga hea suhtlemisoskus. Vajalik on väga hea eesti ja inglise keele suuline ning kirjalik valdamine. Eelnev projektijuhtimise ja turundusalane kogemus ning personalitöö valdkonna tundmine annab Sulle kandideerimisel eelise.

Lubame, et Sinu töö ei muutu iial rutiinseks, Sul avaneb võimalus töötada koos personalivaldkonna parimate professionaalidega, tutvuda paljude huvitavate organisatsioonide ja inimestega. Ühine meiega ja arendame koos inimeste juhtimist Eestis!

Ootame Sinu CV-d, kaaskirja palgasooviga ja kodutööd hiljemalt 17. oktoobriks 2010 e-posti aadressile piret@pare.ee. Kodutöö raames pane ühele A4 lehele kirja oma mõtted teemal: „Kuidas turundaksin lisaks praegusele PARE tegevust ja tooteid?". Esita omapoolne plaan, mis sisaldab konkreetseid ettepanekuid ning toob välja sihtgrupid, sõnumid, kanalid jne.

Lisainformatsiooni saamiseks helista palun telefonidel 6116410, 56452590 või kirjuta piret@pare.ee  

¤ ¤ ¤

Loe lisaks, mida on see töö pakkunud Katrinale, meie kõrgelt hinnatud koordinaatorile:

Arenguvõimalus: Igapäevatöö hõlmab koostööd valdkonna tippasjatundjatega, kellelt on palju õppida. Lisaks on võimalus osaleda personalitöö olulisematel üritustel ning koolitustel, läbi mille on pidev ülevaade trendidest ja olulistest teemadest.

Võimalus vastutada: töörühmadega ja juhatusega koostöös palneeritud tegevuskava elluviimine annab võimaluse vastutada valdkonna tervikliku arengu eest.

Vaheldusrikkus: paralleelselt on käsil erinevad projektid, mis ei jäta aega rutiiniks ning teevad tööelu mitmekülgseks.

Professionaalne töökeskkond: PARE väärtustele tuginev töökeskkond soodustab ettevõtlikkust, asjatundlikkust ning avatust.