Koolitused

Tööjõu juhtimine

Toimumise aeg: 04. December 2018 at 13.00
Toimumise koht: 29 Paldiski maantee, Tallinn / Vaata kaarti

04. detsember 2018 kell 13:00-14:30 toimub seminar Tööjõu juhtimine PARE koolitusklassis (Woldemar Mayeri Maja, Paldiski maantee 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus).

Seminar keskendub vähenenud töövõimeha inimeste kaasamise rahvusvahelisele parimale praktikale. Koolitajaks on Eesti Rakendusuuringute Keskuse Centari juht Epp Kallaste, kes jagab praktilisi soovitusi, mis põhinevad välismaiste ettevõtete kogemustele ning edulugudele. Lisaks sellele võrdleb ta erinevate riikide ettevõtjate lahendusi vähenenud töövõimega inimeste kaasamisel ja nendest saadud õppetunde.

Seminarile on oodatud kõik huvilised, kes soovivad teada saada, kuidas kaasavad tööandjad vähenenud töövõimega inimesi välismaal ning millised on nende kogemused ning parimad praktikad. Seminar on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerimine https://goo.gl/RtDMHQ


Pärast Tööjõu juhtimise seminari, 04. detsember 2018 kell 15:00-16:30, toimub Tööandjate Ühisuse võrgustiku kohtumine samuti PARE koolitusklassis (Woldemar Mayeri Maja, Paldiski maantee 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus).

Tööandjate Ühisese kohtumise fookuses on vaegkuuljatest töötajad. Külla tulevad Külliki Bode ja Katariina Varendi, kes on aastaid töötanud Eesti Vaegkuuljate Liidus kuulmislangusega inimestega. Lisaks töötavad nad Eesti Töötukassas tööandjate nõustajatena.  Arutame koos, millega peaksid tööandjad arvestama vaegkuuljate ja kurtide puhul, kuidas suhelda ja toetada neid töötamisel. Toome tööandjateni kuulmislangusega inimese vaatenurga, tutvustame kurtide maailma, avame vaegkuuljate hingeelu ning paneme ennast ka nende kingadesse. 

Tööandjate Ühisuse kohtumisele on oodatud ka Tööjõu seminari osalejad. Üritus on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerimine https://goo.gl/RtDMHQ


Üritused toimuvad projekti “Tööandjate võrgustikutöö korraldamine aastatel 2017-2020 vähenenud töövõimega inimeste palkamise teemal" raames, mida rahastab Sotsiaalministeerium Euroopa Sotsiaalfondi toetusskeemist “Töövõime süsteemi toetavad tegevused”.

Asukoht
29 Paldiski maantee
Tallinn